2737
2739
عنوان

ازشیرگرفتن

108 بازدید | 11 پست

سلام مامانای عزیز،دخترم ۲سالش تموم شده،نمیدونم چطوری ازشیربگیرمش،فوق العاااااده وابسته س،فقطم باشیرمیخابه یعنی بلدنیست جوردیگه بخوابه،نمیدونم چطورجداش کنم،هروقتم بهش شیرندم دیوونه وارجیغ میکشه وگریه میکنه،،،دیگه خسته شدم،،،،حالا چطورباید ازاین ببعد بدون شیربخوابونمش؟

دخترم توبهترین اتفاق زندگیمی❤همسرخوبم عاشقتم💖💕💓😍

عزیزم به نظرم تو پروسه از شیر گرفتن کسی که باید اول قانع بشه مادره تا دلسوزی الکی واسه گریه بچه نکنه. بعد مرحله مرحله شیرو کم کنید. شبا باید خیلی خستش کنید تا خودش خوابش ببره. مثلا تا دیروقت ببریتش پارک تا بعدش تو ماشین خوابش ببره. شیشه نمیخوره اصلا؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام چقدر دیر شروع کردی.منم پسرم همینطوری بود.بلد نبود خودش بخوابه.و بشدت وابسته بود روزی هزار بار تشنش بود گشنش بود میومد مک میزد منو.اول باید شیر روزش رو قطع کنی زیاد ببریش بیرون و هروقت شیر خواست بهش اب یا میوه با بستنی بدی.وقتی کاممل شیر روز قطع شد اونوقت برو سراغ خوابش

2728

من یک ماه بچه ام از شیر گرفتم.رو مغزها اول سوره یاسین و ایت الکرسی خوندم دادمش خورد بعد شبش هم دادمش خورد ولی صبح که بیدار شد گفت می می سر سینه ام صبر زرد زدم تا دید دیگه نیامد طرفش.اولین روز ظهرش نخوابید 

خدایا نگهدار پسرم باش.خودت میدونی پسرم جواب تمام سختیهام توی زندگیم هست.خدایا دوستت دارم

من دارم پسرمو از شیر می گیرم هیجده ماهشه، یک هفته اس شیر روزشو قطع کردم سه چهر روز دیگه شروع میکنم شیر شبش رو قطع کنم پسر منم بشدت وابسته اس و حتی شبها بیدار میشه به همراهی همسرتون نیاز دارین باید بشدت خسته اش کنین و ترجیحا آخر شب ببرین با ماشین بچرخونینش نا خوابش ببره و شبم که بیدار شد بهش آب بدین و بذارین پدرش بغلش کنه و آرومش کنه خوراکیهای مورد علاقه اش رو در دسترس قرار بدین و سعی کنین شبها خوب سیرش کنین که به خاطر گرسنگی بیدار نشه

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

دختر منم خیلی به شیر وابسته س و فقط با شیر میخوابه از حالا میترسم😥

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738

ولی شبش گذاشتمش تو راختخوابش گفتم مامان بخواب یه کم سرگردون بود ولی خوابید نصف شب هم که بیدار شد فقط بهش اب دادم 

خدایا نگهدار پسرم باش.خودت میدونی پسرم جواب تمام سختیهام توی زندگیم هست.خدایا دوستت دارم

فقط دو یا نهایتا سه شب سخته بعدش دیگ راحتی . عزیزم بیش از حد هم دلسوزی نکن چون بچه ها کمتر از ما عذاب میکشن سر این موضوع و

البته اگ برا خوابیدنش یا نصف شب بیدار شد و چیزی بهش بدی دیگ از این به بعد به اون چیز وابسته میشه  من برا دخترم شیر موز دادم و یه مرحله هم از شیر موز  جداش کردم😂

فقط حواست باشه اگر به هر چیزی عادتش دادی همون جایی شیر خوردنش میگیره پس سعی کن به چیزی عادتش ندی مثل ادم بزرگا بذار تو رختخوابش تا بخوابه .ولی براش از مغزها و بستنی بخر اسباب بازی جدید بخر تا سرگرم بشه