2733
2739

اول اين سوال الانم رو جواب بدين لدفا

اين انتخاب تالار و اين چيزا چيه واسه تاپيك؟؟

من دوباره تاپيك زدم الكي اينا رو انتخاب كردم يعني الكي نه بنظرم به اينا مرتبط تر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس دارم اینکارو کنم😍ولی دو دلم😒

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
2731
اول اين سوال الانم رو جواب بدين لدفا اين انتخاب تالار و اين چيزا چيه واسه تاپيك؟؟ من دوباره تاپيك ...

نوع موضوع تاپیک رو مشخص میکنی عزیزم 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

بزار

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!
2738

والا توی اینستا و یکی دو نفر تو فامیلمون تزریق انجام دادن فرم لباشون واقعا بدشد و یکیشونم هم که کلا حرف میزنه لبش کجه 😕😕

زیبایی طبیعی از همه چی بهتره 

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

چند نفر رو دیدم خیبلییی مصنوعی شده بود چهر ه شون . عذرمیخوام شبیه اردک

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

به نظر من که خوبه و لازم نداری عزیزم یا نهایتا فقط یکم لب بالاییت

اما در کل خوشگلی و اجزای صورتتم متناسب عزیزم😍

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
2706