2733
2739
عنوان

حدستون راجب قيافه

| مشاهده متن کامل بحث + 5308 بازدید | 1063 پست
متاسفانه واقعا! هرچی هم تلاش میکنم چربیا مقاوم ترن.

اما اصلا نشون نميده ها.65 اينا ميخوره بهت.شايد توپر هستي

حتی انجام دادن یه کار اشتباه بهتر از هیچ کاری نکردن و دست روی دست گذاشتنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبا جون من عکستو دیدم...خیلیییی قیافت خوشکله...چشمات ابروهات لبات فرم صورتت همش عالیه واقعا

ب نظرم شما هم مث منی کلا اعتماد ب نفس نداری  باور کن خودت وقتی  خودتو قبول نداشته باشی و از خودت تعریف نکنی رو برخورد بقیه هم اثر میذاره...البته اینارو ب خودمم میگم درواقع  

نگوووووووووووووووو

پشت عکستون کجاست؟

کاش حدس نمیزدما.

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
2731
2740

چه خوشگلیا22میخوره بهت 21.چندسالته

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
بچه ها ديدين؟

نه  

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2706