2737
2734

خودم یه بار به خواهرم اس دادم دوستمون فلان چیز رو نفهمه با کل جزییات تعریف کردم بعد فرستادم به خود دوستم چون شماره هر دوتاشون رو حفظی میزدم خیلی بهم شبیه بودن .چون به دوستمم زیاد پیام نیدادم اصلا حواسم نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار هم تو نامزدی. واسه شوخی صورت شوهرم رو ارایش کردم واسه خنده بعد من رفتم اب بخورم برگردم داداش شوهرم صداش کرده بود اینم حواسش نبود رفته بود وسط جمعیت اومدم. دیدم همه خواهر برادرا دارن عش میکنن

2740

یک بار هم به مادر شوهرم حواسم نبود گفتم اصلا هیچ کس از قوم پدری زیاد خوشش نمیاد. منم همینطور همه مادری دوست دارن هی گفتم گفتم. و میخندیدم که دیدم ابروهای مادر شوهرم هی داره میره پایین 

پیش دانشگاهی بودم.معلممون مرد بود زیست شناسی.منو برد پای تخته ازم پرسید تخم مرغ چجوری بوجود میاد.اصلا این سوال توی کتاب نبود،منم یهو گفتم خب مرغ و خروس چیز میکنن دیگه...کلاس رفت رو هوا،معلممون داشت از خنده میترکید،چندثانیه هنگ بود بعد بهم گفت برو بشین،دیگه سوال نپرسید  

قضاوت نکنیم!

یه بار هم یه خواستگار داشتم خانمه واسطه بود .هی میومد میرفت .یه بار جلوی درمون بود منم حاصر بودم برم بیرون. بعد داشتم با خواهر زادم دعوا میکردم چرا کفشامو خیس کردی بلند بلند یعنی در زد ابروم رفت خخخخ ولی بازم اومد خواستگاری

پیش دانشگاهی بودم.معلممون مرد بود زیست شناسی.منو برد پای تخته ازم پرسید تخم مرغ چجوری بوجود میاد.اصل ...

وای چه کردی

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706