2733
2739
عنوان

حالم بده،نی نی نیومد،ترسیدم

630 بازدید | 41 پست

دکترم و ماما خصوصیم هردو گفتن وقتشه،کلی روغن کرچک و قرص دادن که بیاد گفتن فوقش تا فرداش میاد منم همه رو خوردم،نیم کیلو زعفرون و گل گاوزبونم خوردم دردم نگرفت

گفتن بیا بیمارستان سرم فشارت بزنیم،رفتم تو اتاق زایمانم رفتم نیومد

حالا گفتن دیگه کاریش نداشته باش بذار خودش بیاد شاید تا آخرهفته هم نیاد

حالا از زمانی که اتاق زایمان و معاینه های وحشتناکشو دیدم ترسیدم،از دیشب پیله کردم بریم سزارین اما هیچکس نه دکترم نه شوهرم نه مامانم راضی نیستن به سزارین

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم شرایط منم مثل شما بود ولی طبیعی خیلی بهتره درد داره درسته ولی بعدش زودتر سرپا میشی تا زمانی که فرصت داری صبر کن اگه نشه خودشون سزارینت میکنن لحظه دیدن دخترم وقتی به دنیا اومد رو با هیچ حسی عوض نمیکنم تمام دردام یادم رفت 

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
2738
عزیزم شرایط منم مثل شما بود ولی طبیعی خیلی بهتره درد داره درسته ولی بعدش زودتر سرپا میشی تا زمانی که ...

منم شرایط ایشون رو داشتم 

ولی آخر سز شدم

منم دخترم رو دیدم همون لحظه 

سزارین و طبیعی از نظر من بستگی به توان و شرایط بدنیه هر کسی داره 

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
منم شرایط ایشون رو داشتم  ولی آخر سز شدم منم دخترم رو دیدم همون لحظه  سزارین و طبیعی از ...

درسته ولی پزشک ها تا جایی که بتونن سعی میکنن زایمان رو طبیعی انجام بدن 

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
منم شرایط ایشون رو داشتم  ولی آخر سز شدم منم دخترم رو دیدم همون لحظه  سزارین و طبیعی از ...

مگ‌بیهوش نبودی ؟؟

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...