2733
2734
عنوان

نی نی یار و خانوم تهرانی لطفا جوابگو باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 52 پست

دیگه حجم تبلیغات نی نی سایت افتضاح شده..قبلا هم تبلیغ میکردن اما کسی اعتراض نمیکرد این چند روز اکثر کاربرا صداشون دراومد ..خب درک کنین مدیران 

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
نه هیچ صنمی با سایت ندارم  ولی چون یه مدت دنبال تبلیغات برای شرکتمووون بودم و کاراشونو میکردم ...

خوب، خوب کاری کرده دعوا کرده. 

هر چیزی حدی داره.الان جوری شده که به سختی میشه پست گذاشت، باید صفحه رو بالا پایین کنیم تا بتونیم پست بذاریم.  اصلاً این طرفداریتون قابل هضم  نیست برام... 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم بچه ها یه وقت زشت نباشه ما داریم بین تبلیغا پست میذاریم؟

😂

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
گلم تبلیغات اصولی داره این جورتبلیغات کاملا اسپمه تبلیغ تاجایی درسته که کاربرا صداشون درنیاد هرچی سی ...

نمیدونم والا شاید من کلا آدم آسون گیریم برام مشکلی نبود واقعا اذیت نمیشم با این تبلیغات 

نسبت به سایتای دیگه که مثلا میخای بری تو سایت اول یه کانال تل*گرام باز میشه بعد دونه دونه تبلیغات میان 

البته الان انقدر گفتین این پایینه که هی تکون میخوره اعصابمو خورد کرده ولی قبلش خدایی حساس نبودم

2731
خوب، خوب کاری کرده دعوا کرده.  هر چیزی حدی داره.الان جوری شده که به سختی میشه پست گذاشت، باید ...

دقیقا پست گذاشتنمون به سختی شده

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خوب، خوب کاری کرده دعوا کرده.  هر چیزی حدی داره.الان جوری شده که به سختی میشه پست گذاشت، باید ...

من طرفداری نکردم فقط نظره شخصیمو گفتم که انقدر خودخواه نباشیم حالا به خاطر چندتا تبلیغ هی غر بزنیم 

انگااار مثلا نی نی سایت از ما پول گرفته که در قبالش بهمون خدمااات بده 

من میگم درآمده نی نی سایت از همین تبلیغاته 

بازم میگم نظر شخصیمه فکرم اینطوریه با کسیم دعوا ندارم بخدااا 

من اینطوری فکر میکنم اگه اشتباه میکنم منو از اشتباه دربیارید

2738
یعنی تا الان رو اعصابت نبود؟😄

نه واقعاااا رو مخم نبود 

دیجی کالا یکم رو مخم بود 

اونم همش حرص اونارو میخوردم که اشتباه کردن زیاده روی کردن دیگه تو هر تاپیک کافی بود نه تو هر صفحه اش یه دونه بزارن

بخدداااا من خیلی بدبختم حرص همه رو میخورم 

حرص راننده تاکسی اگه مسافر نزنه رو میخورم 

حرص دیجی کالا رو میخورم 

حرص نی نی سایتو میخورم

آخرم زود پیر میشم

من طرفداری نکردم فقط نظره شخصیمو گفتم که انقدر خودخواه نباشیم حالا به خاطر چندتا تبلیغ هی غر بزنیم&n ...

شما به بزرگی خودت ببخش که ما اینهمه خود خواهیم.  

چه امکاناتی بهمون میده؟ میشه چند تاشو نام ببرید؟ که از این به بعد یه چیزی هم دستی به سایت بدیم؟؟ 

از بالا به پایین صفحه رو نگاه کن. ببین چند تا تبلیغ موجوده؟ 

آزمایشگاه و شیپور و 5040 و دیجی کالا و مینی واش و محصولات بامبینو و وسایل ورزشی و تناسب اندام و..... 

اینا تبلیغ نبود؟؟ ما که با اونیکی ها کاری نداشتیم.اما این 5040 واقعا رو مخه

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
من طرفداری نکردم فقط نظره شخصیمو گفتم که انقدر خودخواه نباشیم حالا به خاطر چندتا تبلیغ هی غر بزنیم&n ...

نظرت محترم عزیزم...اما واقعا چه خدمتی میده تنها چیزی که برای این سایت ارزش نداره کا براشن

شما به بزرگی خودت ببخش که ما اینهمه مغروریم.  چه امکاناتی بهمون میده؟ میشه چند تاشو نام ببرید؟ ...

بله چندتاشو نام میبرم 

اینکه طبقه بندی خوبی کردن دسترسی راحت داری نمیدونم بهش چی میگن رابط کاربری میگن؟ 

مثلا تو فرومای دیگه خیلی سخت میتونی دنبال موضوع مورد نظرت بگردی 

یا کسی لایکت کنه جواب بده ناتیفیکشن میاد برات

محیطش فرندلیه (یعنی کاربر تازه هم بیاد خیلی زود یاد میگیره که چی به چیه) 

البته اینا تفکر خوودمه شاید من کلا آدم کم توقع و قانعیم

2706