2733
2734
عنوان

نی نی یار و خانوم تهرانی لطفا جوابگو باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 52 پست
اه کل سایت شده تبلیغ من حتی یه بار هم به متن تبلیغا نگاه نکردم دیگه چه برسه به باز کردنشون

والا اصن تبلیغات ب چشم من نمیاد

بهش توجه نکردم تا حالا

الان استارتر این تاپیکو زد من فهمیدم چقدر اینجا تبلیغاته😉😂😂😂😂😂😂😂😂

کاش آقایون چادر پوش سایت حامله بشن،بعد طبیعی زایمان کنن😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی بدون رضایت و وجود این کاربرای سایت به نظرت دیگه سایت به چه دردی میخوره؟؟؟؟

خوب منم میگم ما باید درک کنیم حالا دوتا تبلیغات دیگه خدایی اونجوری مزاحمت ایجاد نمیکنه 

مثل فیلم دیدن نیست که مثلا یهووو وسطط فیلم نیم ساعت تبلیغات بزارن 

اون گوشه کنار دارن تبلیغ میکنن 

هدف هر سایتی همینه پر بازدید شه بتونه تبلیغات کنه خرجش در بیاد و نی نی‌سایت امکانات خوبی برای کاربراااش درست کرده تو همین یک سال اخیر خیلی تغییر کرده 

من با لپ تاپ میام این مشکلاتو ندارم ولی همین دی جی کالا هم خیلی رو مخمه! عاغا صفحه اول تبلیغاتتو بذار برو. اینهمه تبلیغات تو هر صفحه نتیجه عکس میده 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2731
خوب منم میگم ما باید درک کنیم حالا دوتا تبلیغات دیگه خدایی اونجوری مزاحمت ایجاد نمیکنه  مثل فی ...

خدا وکیلی از طرف سایت حرف نمیزنی؟؟ 

آخه حرفات خیییلی تابلوئه 😉😁

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
خوب منم میگم ما باید درک کنیم حالا دوتا تبلیغات دیگه خدایی اونجوری مزاحمت ایجاد نمیکنه  مثل فی ...

خب آره ولی به نظرت این همه دیگه زیاد نیست؟؟؟

حالا بقیه ش هیچی

من بیشتر از این تبلیغ پایین بدم میاد

2738
ببخشید اما من نظرموووو میگم و اگر اشتباه میگم بهم‌بگید  ما به طور رایگان داریم از خدمااات این ...

گلم تبلیغات اصولی داره این جورتبلیغات کاملا اسپمه تبلیغ تاجایی درسته که کاربرا صداشون درنیاد هرچی سیاست و اصولی داره 

حرف دلتو زدی دلشو زدی

قبلا هم اینکارو کردند انقدر تبلیغ گذاشتند که کلی حجم نت رو مصرف میکرد من که دو سال نیومد بعد اومد دیدم خوب شده دوباره داری اونجوری میشه وقتی با ریزش شدید کاربر روبرو بشند متوجه میشند باید یکمم به نطر کاربرا اهمیت بدند با هیچ مدوم از تبلیغا کار ندارم این بنر پایین خیلی رو مخه

خدا وکیلی از طرف سایت حرف نمیزنی؟؟  آخه حرفات خیییلی تابلوئه 😉😁

نه هیچ صنمی با سایت ندارم 

ولی چون یه مدت دنبال تبلیغات برای شرکتمووون بودم و کاراشونو میکردم نظرمو گفتم 

مثلا الان خودمو میزارم جای مدیرعامل دیجی کالا 

احتمالا کلی با مسئول تبلیغاتشون دعوا کرده

قبلا هم اینکارو کردند انقدر تبلیغ گذاشتند که کلی حجم نت رو مصرف میکرد من که دو سال نیومد بعد اومد دی ...

والا ما راضی نیستیم به خاطر اینهمهههه تبلیغ، بالا پایین وسط و....  حجممون زود تموم بشه. ولی کیه اهمیت بده 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706