2733
2739
يكي از دوستام تا رسيدن دمه بيمارستان تو ماشين به دنيا اومده با ٦كيلو ٢٠٠ گرم 😂😭 تو كارت زايمانش ب ...

یا خدا چجوری بچه اومده بیرون با اون وزن؟؟؟

باید سزارین میشده !!!😂😂بیچاره فکر کنم پاره شده 😣😣

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
يكي از دوستام تا رسيدن دمه بيمارستان تو ماشين به دنيا اومده با ٦كيلو ٢٠٠ گرم 😂😭 تو كارت زايمانش ب ...

٦كيلو😳😳اي ول واقعا خوش به حالش 

sani o pembe iki çizgi gördüm andan bila çooook seviyorüm

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا چی زاییده؟؟

تازه زايمانه دومشم بوده 😂 دوستم الان انقدر باريكو بلنده با اينكه زايمان كرده ولي نوزادياش خرس بوده

♥️عاشــِـقانه،عاشـِـــقِ عشــقَمَــمْ♥️
یا خدا چجوری بچه اومده بیرون با اون وزن؟؟؟ باید سزارین میشده !!!😂😂بیچاره فکر کنم پاره شده 😣😣

ميگه بابام نميشه ميگفت تا ترمز زدم دمه بيمارستان صدا گريت اومد

2728
چقد خوش شانسه

خواهر شانس به اينا نيست شانس به شوهره خوبه كه متاسفانه نداره،،خونه و ماشينه خوبو كاره خوبو داره اما انسان نيست

2738
خانومايي كه طبيعي زايمان كردين پارگي زياد داشتين؟منم دوست دارم طبيعي زايمان كنم ولي اطرافيان ميترسون ...

واااا.چه حرفا

نه من 30 تا بخیه خوردم.الانم مثل قبلمم.

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
اميدوار شدم

والا بخدا.به امیدخدا بچه بعدیمم طبیعی زایمان میکنم

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
٣٠تا بخيه 😳

اره متاسفانه لگنم به سربچه نمیخورد سرش بزرگ بود ولی سزارین نکردن تا ببینن میشه یانه که شد.

2706