2733
2734
عنوان

کسایی که از مادره خودشون زخم خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 114370 بازدید | 738 پست
آدم مریض با همه اینطوری رفتار میکنه . چرا مادر من با پسراش خوبه ، چرا با عروساش بلده با احترام رفتار ...

عزیزم مریضه ببماره

من خودم تجربه زندگی با همچین شخصی رو دارم

رو شما حساسه شما رو اعصابشی همین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
جالبه من اصلا شمارو نميشناسم چه مشتاقي به دنبال كردن پستاي من 😂😂😂😂😂

چه ربطی بدنبال کردن داره وقتی دارم تاپیک رو دنبال میکنم متاسفانه مجبورم پست های شمارو هم بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خیلی بدم میاد ازت .واسه همون چندشم میشه از پستات .

حسود هرگز نياسود شما برو دكتر 😂😂😂😂 منو نديدي بدت مياد عيبي نداره ميذارم پاي حسادتت 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
2731
آدم مریض با همه اینطوری رفتار میکنه . چرا مادر من با پسراش خوبه ، چرا با عروساش بلده با احترام رفتار ...

همون آخه دل منم از همین کبابه با پسرش خوبه با عروسش قربونشم میره ب من میرسه میشه گ. و. ه بخور دهنتو ببند

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
ببین دوست مجازی من . ماها تو ی فضایی هستیم ک همدیگرو نمیبینیم یسری حرفامیزنیم یسری چیزا میشنویم .نبا ...

من اسلا برام مهم نيست يكي نفرين كنه چون كلا اعتقاد بهش ندارم ولي رفتاره همچين ادمايي واسم جالبه 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
2738
حسود هرگز نياسود شما برو دكتر 😂😂😂😂 منو نديدي بدت مياد عيبي نداره ميذارم پاي حسادتت 

اره نکه خیلی ادم با شعور وعاقلی هستی که با سوالات میخوای دیگران رو بچزونی واسه همون به بیماریت قبطه میخورم .ادم مریض مریضه بیچاره بچه ت توهم یه نفری مثل مادر استارتر .

اخه سوال پرسيدن هم زمان داره

اين بنده خدا اعصابش خورده شما هم بستينش به رگبار سوال...وگرنه هيچ كس توهيني نكرده به ايشون

يكبار كه ديديد جواب نميدن شايد شرايطش رو ندارن اون لحظه چرا كليد ميكنيد هي مي پرسيد اخه

اره نکه خیلی ادم با شعور وعاقلی هستی که با سوالات میخوای دیگران رو بچزونی واسه همون به بیماریت قبطه ...

باشه باشه تو درست ميگي راحت باش 😂😂😂

آخ بس کنین دیگه بریم تو یه تاپیک دیگه دعوا کنیناین بنده خدا دلش گرفته داره منفجر میشه از ناراحتی شما همدیگرو خیت میکنین بزارین حرف بزنه دیگه خواهشا

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!
اخه سوال پرسيدن هم زمان داره اين بنده خدا اعصابش خورده شما هم بستينش به رگبار سوال...وگرنه هيچ كس ت ...

اخه اومده برای متهم کردن وخوب جلوه دادن خودش از نطر عقلی و شعوری .درحالی که .....

2706