2737
2739
عنوان

بیاین جنسیت جنین حدس بزنین😊

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 50 پست
تست جوش شیرین خیلی درست بود من هم واسه خودم امتحان کردم هم واسه بقیه جوابش درست بوده

چطوریه تستش

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا البته. توی ظرف ادرار میکنی بعد یکم جوش شیرین میریزی توش اگه مثل دلستر کف کنه بیاد بالا پسره ...

امتحان کنم منم ببینم چی میشه 😀

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2731
نه من رنگ آبی رنگ مورد علاقه ام بوده برای همین تیکرشو آبی انتخاب کردم

آزمايش كلم قرمز انجام بده خيلي دقيقه من ٨هفته انجام دادم جنسيت ني ني مو متوجه شدم 

تست کلم قرمز را چگونه انجام دهید؟
1.به میوه فروشی بروید و یک کلم قرمز بخرید.
2.داخل حمام رفته و در یک لیوان ادرار کنید.
3.نیمی از کلم را با چاقو ببرید.
4.کلم را در یک قابلمه بزرگ گذاشته و آن با آب سرد پر کنید.
5. شعله گاز را تا جایی که ممکن است زیاد کنید تا آب جوش بیاید.
6.ظرف را از روی گاز بردارید و بگذارید به مدت ده دقیقه خنک شود.
7.دریک لیوان جداگانه، بخشی از آب کلم را با بخشی از ادرار خود مخلوط کنید. می توانید روی لیوانها اندازه مشخصی تعیین کنید تا از هر دو لیوان به یک اندازه انتخاب کنید.
8. ادرار و آب کلم را به دقت بررسی کنید. رنگ این مایع جنسیت بچه شما را تعیین می کند. اگر رنگ مایع صورتی رو به قرمز است، شما صاحب پسر می شوید و اگر رنگ آن بنفش است، فرزند شما دختر است.

خیلی راحت به نظر می آید، درست است؟ مگر اینکه رنگی متفاوت یا آمیزه ای از این دو رنگ داشته باشید.

پنج روز به تولد باقی مانده؟؟؟؟  یا دیگه نی نیت بغلته

2740

منم پسرم سمت راست جنین بود ولی دیدم کسایی و که سمت راست بوده و دختر بوده 

عزیزم عجله نکن ۱۵ هفته و ۱۶ هفته اکثرا جنسیت اش معلوم می شه فقط از خدا بخواه بچه ات سالم باشه باور کن جنسیت اش خیلی فرقی نمی کنه 

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
۵ روز دیگه مونده

به سلامتی عزیزم همه مامانارو دعا کن منکه استرس دارم... سزارینی ؟!؟

سلامت باشی .حتما عزیزم.اره سزارین میشم

تن جفتتون سالم باشه🌷🌷🌷💕💕💕

البته دومیه ها

خدا برات حفظشون کنه جفتشون رو