2733
2734
عنوان

متوتروکسات

521 بازدید | 9 پست

کسی برای بارداری خارج رحم متوترکسات زده؟ میشه دقیق توضیح بدید چیکار میکنن؟

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

من هم توبیمارستان برام تزریق کردن مثل امپولهای معمولی بعدش هم میرفتم ازمایش میدادم وبتام راچک میکردم که خداراشکربتام اومدپایین ودفع شدفقط ازیه ازمایشگاه بروتست بده ازمایشگاهت روعوض نکن چون تیترازمایشگاههاباهم فرق میکنه

خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم توبیمارستان برام تزریق کردن مثل امپولهای معمولی بعدش هم میرفتم ازمایش میدادم وبتام راچک میکردم ...

من ۳ ماه بعد رابطه تست بتا دادم گفت کمتر از ۲.یعنی باردار نیستم؟از بارداری خارج رحمی میترسم‌. دیر ازمایش دادم تاثیری تو جواب نداره؟

2731
من هم توبیمارستان برام تزریق کردن مثل امپولهای معمولی بعدش هم میرفتم ازمایش میدادم وبتام راچک میکردم ...

ینی بستری نشدی؟

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

سلام دوستان من خارج رحمی هستم امپول،زدم بتا از ۴۰۰۰ اومده روی ۸۰۰ ولی توی ناحیه تخمدانم درد زیادی دارم.اصلا نمیتونم راه برم.موقع دستشویی کردن دردم میاد.فقط باید دراز باشم.امروز سونو رفتم دور توده تقریبا ۲_۳ میل خون لخته جمع شده.خیلی نگرانم تجربه ای داشتین که کمک کنین؟

2738

سلام. من ۲ بار آمپول متوتروکسات تزریق کردم. الان دستمال کاغذی رو زدنی خون دیده میشه ولی خیلی خفیفه. احتمال داره که لوله ترکیده باشه؟ شما هم این علائم رو داشتید؟ توروخدا جواب بدید. ممنون