2737
2734
عنوان

باردازی خارج رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 34 پست
عزیزم منم خارج رحمی شدم. دو دوز امپول رو تو بیمارستان تزریق کردن 5 روز بستری بودم

راهی هست بستری نشی؟

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهی هست بستری نشی؟

از دکترت بپرس بگو صبح تزریق کنن تو بیمارستان ولی مرخصت کنن اخه قبله تزریق یه عالمه ازمایش خون وسونو اینا از ادم میگیرن بعدشم مرتب چک میکنن که حالت بد نشه تازه بعدهز تزریق نور آفتاب زیاد نبتید بهت بخوره

2728
بتام کم میرفت بالا و جنین رو بالاخره تو لوله دیدن ودردم اصلا نداشتم هیچ دردی همین نداشتن درد باعث شد ...

بتات موقع بستری چقدر بود؟ 

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
از دکترت بپرس بگو صبح تزریق کنن تو بیمارستان ولی مرخصت کنن اخه قبله تزریق یه عالمه ازمایش خون وسونو ...

مرسی از راهنماییت واقعا مفید بود برام،بابت خارج رحمیتم واقعا متاسفم دقیقا میدونم چقدر وحشتناکه بفهمی بچه ای که با کلی خوشحالی آزمایش مثبتشو دیدی نمیتونه به دنیا بیاد 😔

اگه مطمین نیست خارج رحمیه تا جنین رو تو لوله نبینن که آمپول رو تزریق نمیکنن همینجوری باید بمونی تو ب ...

۸ هفته از LMP

2738
عزیزم الان باید جنین دیده بشه یا حتی ساک بارداری سونو واژینال دادی؟

آره دادم چیزی دیده نشده اصلا 😐 میگن زیر ۱۰۰۰ ساک دیده نمیشه تو واژینال

مال من ۱۶۴ شده 😐

برایه من خیلی دیر رفتم چون درد نداشتم ویه بارم سونو واژینال انجام دادم گفت خارج رحمی نیست ولی جنینم تو رحمت دیده نمیشه من حدود ده هفته اینا رفتم خدا بهم رحم کرد که توده کوچیک بود رشد نکرده بود با امپول از بین رفت

اره باید بتا بالایه 1000 باشه. حالا شایدم خارج رحمی نباشه 

وای خدا کنه نباشه واقعا

2706