2410
2553
عنوان

باردازی خارج رحم

1418 بازدید | 34 پست

من ۸ هفته از قاعدگیم گذشته، تست بتا دادم بود ۴۵، بعد ۴ روز شده بود ۱۶۴.

با سونو واژینال چیزی دیده نشد به جز کالکشن نا منظم مایع در رحم و مختصر مایع آزاد دور تخمدان راست

درد خیلی خفیف هر چند وقت یه بار زیر شکمم دارم، دکتر گفت احتمال خارج رحمی رو میده و فرستاد بیمارستان برای متوتروکسات ولی گفتن بستری میخواد ولی من شرایط بستری رو ندارم، کسی هست بدون بستر متوتروکسات تزریق کرده باشه؟ میشه بگید چجوریه

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تست بتا مثل همون بی بی چک؟؟ ببخشید من تازه ازدواج کردم اگه میشه توضیح بدین

نه عزیزم خون

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
چرا شرایط بستری ندارید؟ پزشکتون تصمیمی رو گرفته که به صلاح شماست 

چون نمیتونم بذارم خونوادم بفهمن

عزیزم اگر اینایی ک دکتر گفته رو تحت نظر انجام ندی،احتمال مرگ رو ب دلیل افتادن فشار و خونریزی شدید افزایش میده،براهمین دکترمیگه بیمارستان برو،اگرم واقعا واقعانمیتونی ب دکتربگو تا تو مطبش انجام بده برات یااینکه راه دیگ بذاره جلوپات

اللهم صل علی محمّدوآلِ محمّدوعجِل فرجهم   
2714
عزیزم اگر اینایی ک دکتر گفته رو تحت نظر انجام ندی،احتمال مرگ رو ب دلیل افتادن فشار و خونریزی شدید اف ...

دارو فقط توی ۲ تا از بیمارستانای دولتی مشهده

خارج رحمی مشکله سرسری نگیر خدای نکرده لولتو از دست ندی به حرف دکترت گوش کن

بابا دکترم فقط پیشنهاد دارو رو داده چون مطمئن نیست،بیمارستان میگه برای تزریق باید بستری شید در حالی که نمیتونم واقعا

بچه ها این خارج رحمی چطور ممکنه اتفاق بیفته من شنیدم ولی سر در نمیارم

خیلی چیزا احتمالشو زیاد میکنن،مثل جراحی شکمی یا iud, اگه جنین بزرگ شه لوله پاره میشه و احتمالش هست لولتو از دست بدی،حتی خطر مرگ داره

2706