2733
2734

ماه اول سرتاریخش شدم ماه دوم ۲ روزتاخیرکرد ماه  سوم ۱۰ روز ماه چهارم ۲ روز زودترشدم یعنی سیکلم ۳۰ روزه بودولی ۲۸ روزشدم این ماهم ۱ روزه نشدم توروخداراهنمایم کنین چیکارکنم هرکی میدونه ۱ سال ۲ ماه هم جلوگیری کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد.

ازته دلم برات صلوات فرستادم ان شاالله که باردار باشی این ماه.

میگن اینکه پریودی بهم میخوره تودوران اقدام نشونه خوبیه. نشونه اینه که رحم به اسپرم و هورمون تازه واکنش نشون داده و بهزودی باردار میشی. میگن گاهی لقاح اتفاق میفته ولی بخار استرس نمیتونه لانه گزینی کنه توی رحم و با درد پریود خارج میشه.پس استرس نداشته باش.

توکلت بخدا باشه. باید خدابخواد. ان شاالله خدا صلاح بدونه و این ماه نی نی دار بشی.

هیچ علائمی نداری ؟ اگر نگرانی یه بی بی چک تست کن.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
اللهم صل علی محمد و آل محمد. ازته دلم برات صلوات فرستادم ان شاالله که باردار باشی این ماه. میگن ای ...

قربونت عزیزم مرسی ازت انشاالله ک بیام اعلام کنم باردارم

اره اعلام پریودی دارم ولی کم من وقتی پری میشم خیلی حالم بدمیشه ۲ تا۳ روزقبلش ولی الان اونجوری نیستم بعدشم این ماهی اصلابیخالش شده بودم بهش فکرنمیکردم

2738
2706