2733
2734
عنوان

دوستان میدونستین نی نی سایت هفدهمین سایت پربازدید ایرانه؟😮

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خب حالا هی بیاین عکساتون بذارین  

رختخوابتون پهن کنین وسط سایت  

بعد میگین چرا نی نی یار اینقد صورتشو چنگ میزنه میگه مطلب جنسی نذارین  

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
وای چ خطر ناک😕 من دیدم مادر شوهرم هر سوالی داره سرچ میکنه این نی نی سایت میاد انقدرم دوس داره همه ی ...

دقیقا😂

این سری شوهرم درباره وسایل منزل سرچ کرد اول نی نی سایت اومد

مثل خاله زنک ها داشت نظرات رو میخوند بدم اومد😷

منتظر نی نی هستیم.یه صلواتما رو مهمون میکنید؟    
2731

حالا زیاد حرص نخورید پوستتون خراب میشه😆 با این اوضاع بسته شدن سایتای تبادل به زودی به قهرمانی نزدیک میشیم😅

منُ اینجا میبینی میسوزی؟؟.                                بِسوز بِسوز که داری خوب میسوزی😉✌
خیلی خب حالا هی بیاین عکساتون بذارین     رختخوابتون پهن کنین وسط سایت     بعد ...

افرین

میخواستم این مطلب رو توی عنوان بگم دیدم جا نمیشه😊

منتظر نی نی هستیم.یه صلواتما رو مهمون میکنید؟    

ديجيكالا خودش سومه بعد تبليغاتشو ميده به ١٧امين سايت 😐😐😐😐

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
دقیقا😂 این سری شوهرم درباره وسایل منزل سرچ کرد اول نی نی سایت اومد مثل خاله زنک ها داشت نظرات رو ...

😂😂 شانس بیارم نره در مورد عروس و مادر شوهر سرچ کنه چون ماجراها و بدجنسیاشو من تو نی نی سایت زیاد گفتم شناسایی میشم😂😂

از وقتی ورژن سایت عوض شد رتبه ش عالی شد.

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

هفده همییه و اینقد با این تبلیغات پدرمونو در اورده  

یعنی من اگه برم میشه بیستمی چون خعلی ها بخاطر من عضو شدن  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706