2733
2734
عنوان

دوستان میدونستین نی نی سایت هفدهمین سایت پربازدید ایرانه؟😮

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 67 پست
اعتیاده دیگه. یعنی هر ساعت این سایتو می بینه یه وقت چیزیو از دست نده!!!!!فقط مونده تخم مرغ بگه واسمو ...

آره اعتیاده ، من از خجالت شوهرم یه سری ها رو آدرس خونه ی مامانمینا رو میدم 😀 اممما به خدا به صرفه تره ، من بارها شوهرم رو بردم بهش نشون دادم که چقدر خرید وسایل تو حراج اون هم با ارسال رایگان از بازار هم ارزون تره هم راحت تر .

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره اعتیاده ، من از خجالت شوهرم یه سری ها رو آدرس خونه ی مامانمینا رو میدم 😀 اممما به خدا به صرفه ت ...

تو و شوهر منو باید بازاریاب کنن به خدا!!!!!  تبلیغات زنده هستید. شوهر منم از ترسم تو هفت سوراخ قایم میکنه

شوهر منم باید هر روز قسمش بدم لااقل با من مشورت کن بعد بخر. اگه نوار بهداشتی میذاشت خوب بود!!!!! همی ...

لباساش خیلی گرونه که

من چند تا لباس ورزشی و تیشرت دیدم مخم سوت کشید

منتظر نی نی هستیم.یه صلواتما رو مهمون میکنید؟    
2731
آره اعتیاده ، من از خجالت شوهرم یه سری ها رو آدرس خونه ی مامانمینا رو میدم 😀 اممما به خدا به صرفه ت ...

اره بعضی جنساش واقعا به صرفه است منهای اینمه وقت و. هزینه برای رفت و امد و حمل و نقل نمیکنی

لباساش خیلی گرونه که من چند تا لباس ورزشی و تیشرت دیدم مخم سوت کشید

همه چی شو از دیجی میخره یا بامیلو. تازه عوضم میکنه. لباسو می پوشه یا کفش و اندازه نباشه دوباره میگیره و عوض میکنه. عادت کرده و خرید اینترنتیو دوست داره. گوشیامونو لپتاپو اینام از دیجی خریده. نزدیک بیست تمن تا حالا خرید کرده واسه کسایی که حوصله خرید بیرونو ندارن مثل شوهر من خوبه 

الان شده ۱۵همین سایت پر بازدید ایران 

واقعا ؟

بعید نبود😊 ممنون اطلاع دادی ، چند روز پیش داشتم درموردش با یه نفر صحبت میکردم