2752
2734
عنوان

متولداي ٧٣تا ٧٧ ك ني ني ميخوان بياين دورهم باشيم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21314 بازدید | 3245 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من متولد74ام مجردم اونوقت 77دیا چطور نی نی دارن😲😲😲😲

من 78 باردارم😆😆😆

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2731

من۲۰سالمه شوهرم۳۳۳ساله ازدواج کردیم و۲سالو۵ماه که منتظرنی نی هستیم هیچ مشکلی هم ن من دارم ونه شوهرم نمیدونم چرانمیشه بخدادیگه بس که انتظارکشیدم داغون شدم هربچه ای توبغل ماماناشون میبینم بخداگریم میگیره میگم ای خدابسه دیگه انتظارمنم دلم میخادحس خوبمادرشدنوتجربه کنم میخام خونم ازین سوت وکوری دربیادتوروخداخانومادست به دامن تک تکتون میشم توروبه حق این روزعزیزبادلای پاکتون واسم دعاکنیدماه جدیدمادربشم خداخیرتون بده😢😢

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
خیلی اذیت میکنه همش خستم حتی به کارای خونه نمیرسم فکر کن دراین حد😖😖😖3ماه اول خیلی سخته

اره.منم همش خوابیدم.البته دراز کشیدما وگرنه اصلا خوابم نمیره😣.من رحمم خیلی درد میکنه و گاهی تیر میکشه😫

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
من۲۰سالمه شوهرم۳۳۳ساله ازدواج کردیم و۲سالو۵ماه که منتظرنی نی هستیم هیچ مشکلی هم ن من دارم ونه شوهرم ...

عزیزم دارم دعای عرفه رو گوش میدم از تلوزیون بحق این روز انشالله ماه بعد خبر بارداریتو بدی گلم😘

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ای جااانم ایشالا نی نی تو هرچه زودتر بغلت بگیری

مرسی گلم💖💕

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞