2733
2739
عنوان

مامانا کمک راجع به شربت فروگلوبین

85013 بازدید | 40 پست

سلام دخترم دو سال و دوماهشه یه هفته ای میشه که خوابش بد شده تو خواب چندین بار بیدار میشه و گریه میکنه غذاش هم خیلی خیلی کم شده بردم دکتر فقط شربت فروگلوبین داده این که فقط ویتامین و آهنه شما به بچه هاتون دادین تاثیری تو خواب و اشتهاشون داشته؟

مگه کم‌خونی داره؟؟؟ آزمایش دادین؟

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من یخ و مهر زیاد دوس داشت..یکی گفت بهش همین شربت رو بده..بردم دکتر..گفت اصصصلا بدون آزمایش نمیدیم..آزمایش هم دادم..کم خونی نداشت خداروشکر...چون آهن زیادی برای بچه مضره...

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
دختر من یخ و مهر زیاد دوس داشت..یکی گفت بهش همین شربت رو بده..بردم دکتر..گفت اصصصلا بدون آزمایش نمید ...

پس چی کار کنم ؟ندم؟آخه دکتر داد منم دیشب بهش دادم ولی باز هم شب همش بیدار شد 

پس چی کار کنم ؟ندم؟آخه دکتر داد منم دیشب بهش دادم ولی باز هم شب همش بیدار شد 

خب احتمالا دکتر از روی علائم دیگه ای تشخیص داده...بده دیگه..منم شنیدم اشتها رو زیاد میکنه

2738

دختر منم دقیقا مثل دختر شماست 3 سالشه..اصلا غذا نمیخوره دکتر گف اشکال نداره گشنش باشه میخوره الکی شربت نده به بچه..شبام بیدار میشه الکی گریه میکنه بی دلیل ..آزمایاشم مشکلی نداشت اصلا..بچن دیگه کاریش نمیشه کرد سخت نگیر انقد.نصفه شب بیدارمیشهباهاش صحبت کننازش کن ماساژش بده آرومم میشه..من نصف شب بیدار میشه دست و پا و پشتشو ماساژمیدم باهاش حرف میزنم کم کم آروم میشه ..تا صبح چند بار بیدار میشه..این شربت آهنه فقط..سخت نگیر اصلا

خب احتمالا دکتر از روی علائم دیگه ای تشخیص داده...بده دیگه..منم شنیدم اشتها رو زیاد میکنه

من از فروگلوبین قویتر میدادم تاثیری نداشت اصلااا..بعضی بچه ها تو ی برهه از زمان اینجوری میشن

دختر منم دقیقا مثل دختر شماست 3 سالشه..اصلا غذا نمیخوره دکتر گف اشکال نداره گشنش باشه میخوره الکی شر ...

عزیزم من به خاطر خودش میگم از اولش هم لاغر بود آخه به باباش رفته یه ذره گوشتی هم که رو تنش بود کلی با ناز و ادا و بازی بهش غذا دادم که اونم رفت الان فقط غصه میخورم

دختر منم خیلی لاغره..منم به زور دوتا لقمه غذا میدم بهش تازه همیشهغذایی که دوستدارهدرست مینم دو لقمه به زور میخوره..منم دیگه بیخیال شدم میگم گشنش باشه غذا میخوره اصرار نمیکنم هستمکه برم دنبالش به زور بهش غذا بدم..دکترش گفت اینجوری بچه بدتر میشه...

قد و وزنش رو نمودار هست؟

دختر منم دقیقا دو سال و دو ماهشه شربت راسیپ. چون سیپرو داره خواب اوره و بسیار اشتها رو زیاد میکنه. ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم. بچه رو عصبی میکنه شدیدا 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706