2737
2734
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 202 پست
من طبق اولین روز از آخرین پریود م الان چهار هفته و سه روز

آزمایش رفتی

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه از الان زرنگ تربیتش کردی😂😂خدا برات حفظش کنه 

سلامت باشی عزیزم 😚

اره دیگه گفتم من و باباش که تنبلیم یکی تو این خانواده زبل باشه 😁😁

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
بخدا من از اول اقدام اینجام 😅😅 با دوره تخمکگذاری و محاسبش اینجا اشنا شدم خیلی به معلوماتم اضافه کر ...

دقیقا منم🖑 حتی جواب ازمایشمو برام ترجمه کردن😂خیالم راحت ک شد فردا میبرم ب دکترم نشون بدم وگرنه تا الان از استرس خفه شده بودم

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2728
سلامت باشی عزیزم 😚 اره دیگه گفتم من و باباش که تنبلیم یکی تو این خانواده زبل باشه 😁😁

وای من عاشق نی نی اینجوری میگین دلم ضعف میره واسش

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
۲۹ شهریور اولین روز اخرین پریود م بود پریودام هفت روزست

عههههههه منم اولین روزاز آخرین پر بودن 28 شهریور بود

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2738
دقیقا منم🖑 حتی جواب ازمایشمو برام ترجمه کردن😂خیالم راحت ک شد فردا میبرم ب دکترم نشون بدم وگرنه تا ...

واقعا بعضی ها ینجا اطلاعاتشون خیلی بالاست خدارو شکر 

عههههههه منم اولین روزاز آخرین پر بودن 28 شهریور بود

هزاروسیصد نودو هفت سی توام انشالله برو ازمایش بده بیا تیکر بزن 😍😍راستی اسمت چیه ..این اسم کاربری سخته صدا زدنت

وای من عاشق نی نی اینجوری میگین دلم ضعف میره واسش

ای جونم ایشالا خدا یه ناز و تپل و سالم و صالحشو بزاره تو دلت 😚😍☺️😊

اره بتام۲۱۲ بود دیروز که دو روز از موعدم گذشته بود خوبه به نظرت؟

من نمیدونم که من از نرفتم بتا چند بشه بارداری

واقعا بعضی ها ینجا اطلاعاتشون خیلی بالاست خدارو شکر 

اره حتی دکترهم دارن  ...خانوم ملودی دکتره 

2706