2733
2734
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 202 پست
اره دخترم مهربونه واسه مامانش ناز نکرد زود خودشو نشون داد 😚😊☺️😍

الهی ای جوونم بارداری اولته؟؟

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تا آخر بارداریم نینی سایتو میترکونم😂😂 اگه دیدین یکی تاپیک زده  خانمای باردار من خیار ر ...

😆😆😆😆😆😆😆😆😆 وای خدا 

اشکال نداره تاپیک بزن 😚😚

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728
😆😆😆😆😆😆😆😆😆 وای خدا  اشکال نداره تاپیک بزن 😚😚

😂😂😂😂😂😂خدا نی نی سایتو حفظ کنه برا همه بخدا ادم خیالش راحت میشه اصلا میدونه کلی  مث خودت اینجان

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
انشالله خدا یه نینی خوشگل و توپول موپول میذاره تو دامنت

إن شا الله...داشتم ۱۶روز مادر بودم.برام دعاکنید شماها باردارین دعاکنید خدا بهم فرزندی سالمو صالح بده...که جای یاسینمو حداقل تا حدودی پر کنه اما یاسینم جاش جای خودش 

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️
2738
نگران نباش تو که بیبیتبیبیت مثبت شده دیگه

تو چند هفتته

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
اری 😍😅 🙈

معلومه از الان زرنگ تربیتش کردی😂😂خدا برات حفظش کنه 

من طبق اولین روز از آخرین پریود م الان چهار هفته و سه روز

آخرین روزت کی بود

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
😂😂😂😂😂😂خدا نی نی سایتو حفظ کنه برا همه بخدا ادم خیالش راحت میشه اصلا میدونه کلی  مث خودت ا ...

بخدا من از اول اقدام اینجام 😅😅 با دوره تخمکگذاری و محاسبش اینجا اشنا شدم خیلی به معلوماتم اضافه کرد 😂😂😂😂وگرنه هنوز در حال اقدام بودم 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706