2733
2739
عنوان

نامه ای برای معشوقه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2269 بازدید | 65 پست

یه زن احمقه نه عاشق .. ادم عاشق با چنگ و دندون عشقشو میچسبه نه اینکه تخت اماده کنه ...

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ولی فقط یه احمق میتونه با وجود خیانت بازم عاشق بمونه و از این اداها دربیاره جاشم مرتب کنه خونشم برق بندازه . چه چیزا هر زنی باشه طلاقم که نگیره روزگار اون شوهر رو سیاه میکنه که البته حقشه

2740
تلخ بود. فقط اونایی که خیانت دیدن میفهمن

دقیقا.فقط خیانت دیده ها درک میکنن.ب نظر بقیه شاید عجیب و حتی مسخره بیاد.

ولی منی ک خیانت دیدم با تموم وجودم درک میکنم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

به نظر من اگه مردی توی برحه از زندگی مشترک به زنش خیانت کرد

اگه پشیمان هم بشه و اون زنش هم خیلی با گذشت باشه و به زندگیش با اون ادامه بده؛ دیگه برای همیشه و تا ابد از چشمش میفته....حتی اگه سالها با هم زندگی کنن... 

از امروز اگه ببینم کسی پشت سر این دختر دری وری بگه و از این حرفای خاله زنکی بزنه ... دهنشو کاه گل می‌گیرُم .

بیشتر میخواد بگه من همه جوره هوای شوهرم را داشتم همه نوع محبتی از من دیده و من ی زن کاملم.... مثل همیشه ریز  داره میگ اگ مردی خیانت کنه زنش واسش کم گذاشته در صورتیک بعضیا خوشی میزنه زیر دلشون یا بیمارن