2752
2734
عنوان

این مطلب درباره ی رمان های ابکی رو بخونید من که منفجر شدم از خنده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 17949 بازدید | 65 پست
رمان خوب تو مجازی دیگه بنظرم اصن پیدا نمیشه بجز چن تا نویسنده قدیمی ک رماناشونو انلاین مینویسن و بعد ...

داری آدرس این کانال ها رو 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

پروفسورای مملکت مارو باش شما که دوخطو سخته بخونی پس ازت انتظار ندارم رمان ابکی خونده باشین

برین جانم برین بخوابین استراحت کنین برشما واجب نیست مطالب بلند بخونین  

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رمان همخونه رو خوندی اره؟😂

اره به همراه دویست رمان دیگه   

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
کسی رمان دالان بهشت خونده؟خیلی اسمش شنیدم ارزشش داره بخونمش؟

اره بخون اون ابکی نیست خیلی اموزنده ست

داری آدرس این کانال ها رو 

کانال رمان های عاشفانه ست میخواد لینکشو

روحت شاد بشه استارتذ خندیدم  اما اما.اما اونجایی که گفته پای دختر بشکنه پسر بغلش کنه من ازشانس گوز اندر گوزم وقتی پام شکست دقیقا همون روزش هم پای عشقم شکست ونه ازبغل خبری بود ونه قربان صدقه رفتن....حالا بماند که هردو چقد متعجب گشتیم

[QUOTE=46935906]کانال فرشته تات شهدوست و الف کلانتری رو لطف میکنی بگی عزیزم

من قبلا تات شهدوست رو داشتم ولی به شدت ازش بدم اومد اومدم بیرون

2706