2737
2739
عنوان

آفتاب برای امیرحسین فرداطلوع نمیکند

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 114 پست
میخوام یه چیزی بگم ولی خواهشا نزنینم تو خیلی از این قتلا مقتول و خانواده مقتول هم بی تقصیر نیست چرا ...

خب عزیزم نمیشه که بچه روتو خونه زندونی کرد درسته که باید. مراقب بچه بود اما مراقبتم حدی داره باید امنیت درجامعه باشه

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
عزیزم اونجور که من میدونم، خودش گفته در اثر دیدن فیلم.. تو ماهواره تحریک شده.  خوب الان جامعه ...

خب مشخصه که برنامه های ماهواره یا گوشی و نت و تل  گ ر ا م یا حتی کتاب رده سنی داره برای یه بچه پونزده ساله فیلم پ و ر. ن یا فیلم خشن سمه 

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعدام برای همچین افرادی کمه به نظر من هر چند همش اخبار بد داریم اهورا ستایش آتنا و......مسایل باید ریشه یابی بشه اساسی وگرنه با اعدام آن هم در ملع عام چیزی درست نمیشه تازه اعدام راحته آن بچه بیشتر از این زجر کشیده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خيليم خوبه همچين حروم زاده اي نبايد نفس بكشه هوارو هم نجس ميكنه اشغال كثافت 

امام علی علیه السلام می فرمایند :

اگر شب هنگام کسی را در حال گناه کردن دیدی ، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.

★اَلّـہـمَ صـَݪ عـَݪۍ مـُحـَمَدوآݪِ مُـحَــمَـد★
2731
امام علی علیه السلام می فرمایند : اگر شب هنگام کسی را در حال گناه کردن دیدی ، فردا به آن چشم نگاهش ...

توبه كسي كه يه بچرو كشته قبول واقعا!!!!! پس خون اون بيگناه چي؟ نكنه فسمتش بوده كه الان زير خروارها خامك باشه و خانوادش داغدار اونجوري باشه داعشم نبايد بكشم ونا هم شايد توبه كنن 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
چیزی به اسم ذات وجود نداااره اصن.تمام بچه ها با فطرت کاااملا پاک دنیا میان.بعد محیط و خانواده و دوست ...

ذات وجود داره همونطور كه از بذر هلو ميشه هلو به عمل مياد و از بذر ليمو ميوه ليمو! ذات هم به عوامل زيادي بستگي داره و واقعا هم هست ولي اختيار انسان بر ذات غلبه داره 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
میخوام یه چیزی بگم ولی خواهشا نزنینم تو خیلی از این قتلا مقتول و خانواده مقتول هم بی تقصیر نیست چرا ...

عزيزم نااگاهي فقط و فقط نا آگاهي

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
توبه كسي كه يه بچرو كشته قبول واقعا!!!!! پس خون اون بيگناه چي؟ نكنه فسمتش بوده كه الان زير خروارها خ ...

نه من اصلا خودمو در حد قضاوت نمیدونم

نمیگمم کار درستی کرده

تو حدیث آقا علی علیه السلام نگفتن چ گناهی گفتن درحال گناه دیدی...عزیزم

★اَلّـہـمَ صـَݪ عـَݪۍ مـُحـَمَدوآݪِ مُـحَــمَـد★
2740

منم واقعا موندم حالا میگم اونا دختر بودن این اخریه اهورا اصلا هنگم از دیشب میخوام گریه کنم نمیتونم همش میگم ما چمون شده مردم ایران چرا اینجور شدن علتش چیه کلی سوال تو مغزم اومده .اهورای زبون بسته .چقدر بچه ها تنهان کاش قانون بود بچه های بدسرپرست مثل بقیه رشد میکردن ی جایی با امکانات نه بهزیستی و..با ی انگ و خفت و خواری .جلوی بچه دار شدنو که نمیشه گرفت ذات و طینت ادما هم که نمیشه درست کرد کاش ی جایی این بچه ها رو نگه میداشت کاش مردم برای ی لقمه نون سگ دو نمیزدن کاش ی زن مجبور نبود حتما شوهر کنه .اخ خدا  

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋