2737
2739
عنوان

یافاطمه زهرابازم جنایت کودک نه ساله مشهد😭☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 87 پست

اینا چطور اسم آدم رو گزاشتن رو خودشون😠😠😠کثافط هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خدالعنتت کنه انشالله

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای خدا...بچه بی گناه..چرا ظلم به بچه ها اینقد زیاد شده؟چرا آدما اینقد سنگدل شدن؟چی داره به سرمون میاد ؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2742

تاروخدابیاید یک کاری کنیم ماحتی کوچیک تاروخدامواظب بچه هامون وبچه های دورمون باشه تاروخدا کمک کنیم به همدیگه جلوظلم بگیزیم تلروخدایکم هواسمون به اتفاقاباشه😦😧😨😨

چیزی ندارم واسه گفتن من یک بیچاره که هی کاربریم غیب میشه باید ورود بزنم😕😟
این وضعیت  نتیجه طبیعی یک کشور بحران زده مثل ایران است . دنیا به جایی نمیره این ایرانه که داره ...

اینک آخر الزمان شده شکی نیس توش خیلی از نشانه ها وجود دارن 😟😟

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
خدای من از دیروز همش ازین چیزا دارم میشنوم دیگه  خیییلی دارم ازین دنیا سیر میشم متنفر شدم از دن ...

همه جای دنیا هم اینطور نیست , اونها که احتیاجی ندارند امام زمان بیاد .

اما ما نیاز داریم 

کودک نه ساله درکشهد باباش از پل انداختش پایین به علت اینکه بعد از طلاق مادر وپدرش عصبانی میشده😨😨😨

ای بابا 😲

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2740
چه زود خبرا پخش میشه🤔 اطلاعی ندارم خبری هم در این مورد ندیدم

تواینستابرین هست

همه جای دنیا هم اینطور نیست , اونها که احتیاجی ندارند امام زمان بیاد . اما ما نیاز داریم 

عزیزم همه باید صداش بزنن کل جهان😔😔ولی امام زمانمون تنها مونده ...واقعا دیگ کی وقتشه😭😭خدایا خودت ب بچه های ما رحم کن در آینده

البته اين جنايت پارسال رخ داده،پدر بي رحم كه از سوالاي پسرش در مورد طلاق مادرش به امان اماده بوده والبته بخاطر اينكه از همسر سابقش انتقام بگيره بچه رو از روي بلندترين پل كابلي مشهد به پايين پرتاب ميكنه و بعد ميره و گزارش گم شدن بچه رو ميده،كه بعد از چند روز متوجه ميشن پدره خودش قاتله،خدا رحم كنه به بچه هامون،دوره و زمونه اونا چي بشه اين جامعه😔

اینک آخر الزمان شده شکی نیس توش خیلی از نشانه ها وجود دارن 😟😟

بخداقیامت شده همه بهم افتادن دارن هم میخورن😢😢

هرسال که میگذره صبر آدما پاینتر وسطح توقعات بالاتر میره.دهه شصتی بودیم اما پدر مادر صبورتری داشتیم.الان رسانه های جمعی حضور پرنگی دارن و قتل وجنایتها بیشترشده.توقعات زیادتر شده.تا تقی به توقی میخوره قهر طلاق خشم .بیچاره بچهای ما .سالهای بعد چی میشه

2706