2733
2734
عنوان

نرم کننده پوست

149 بازدید | 8 پست

پوست دست و بدنم چند وقته خشک شده کرم دست خوب معرفی کنید لطفا 😊

به نظرتون کرم بدن و به دستم بزنم میتونه خوب چرب کنه 🤔 

هیچ وقت امتحان نکردم همیشه جدا بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کرم خیار 

کرم ها با مارک های وطنی  عالی هستن..بری داروخانه دستت میاد چی میخوای

من  دستم گلیسیرین با آبلیمو و گلاب میزنم و به صورتم روغن نارگیل و برای دور چشمم کرم دور چشم سی گل  استفاده میکنم .. پوستم خشک  هست ولی به اینا خوب جواب میده و شکر خدا پوستم جوان و عالیه..در طول روز هم ضدآفتاب آردن میزنم..

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

من مرطوب کننده جوجوبا مارک مای میزنم خیلی عالیه  چرب نمیکنه ها ولی خیلی خوب میکنه پوست رو...(من از کرم هایی که چرب میکنه بدم میاد)

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤
2738