2737
2739
عنوان

آمپول hmg،بیاین لطفا

3945 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

روز 13 دوره فولیکولم 10.5 بود این ماه.دکتر بهم 7 تا آمپول hmg داده و اینکه نه گفته بعدش بیا سونو و نه آمپول آزادسازی داده؟(در صورتی ک تا الان هیچ دارویی استفاده نکردم)

کسی بوده آمپول hmg رو به تنهایی زده باشه؟

کسی بوده با این آمپول نتیجه گرفته باشه؟

البته من ماه پیش هم رفتم سونو بدون هیچ دارویی روز 12 فولیکول 15.5 داشتم

منم اولین بار هست دکتر برام تجویز کرده ولی سه تا آمپول نوشته هر سه هم منوپور.. گفته روز 12 پریود برم سونو

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من زیاد زدم ولی حتما بعدش برو سونو بنظرم آخرین مهلت تخمک گذاری روز ۱٨ پریه شما باید قبلش بری سونو این آمپول زیاد زدم ولی نتیجه نگرفتم حتی با آی یو بیخیال دکتر شدم چهار ماه بعد طبیعی باردار شدم انشاالله که برای شما جواب بده

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
کمممممک لطفا😞😢

خیلی دیر آمپول شروع کردی منم از روز هشت تا دوازده میزدم خدا بزرگه ولی حتما برو سونو و آمپول آزاد سازی بزن تا کیست نشه اگر دکترت اینقدر بیخیاله عوضش کن

من زیاد زدم ولی حتما بعدش برو سونو بنظرم آخرین مهلت تخمک گذاری روز ۱٨ پریه شما باید قبلش بری سونو ای ...

واقعا؟بارداری واقعا خواست خداست.انشالله که نینیتون سالم بیاد بغلتون.

عزیزم آمپول آزاد سازی نباید میداد؟

دکتر خوبی هست نمیدونم چرا نداد

2738
واقعا؟بارداری واقعا خواست خداست.انشالله که مینیتون سالم بیاد بغلتون. عزیزم آمپول آزاد سازی نباید می ...

ممنون عزیزیم

حتما برو سونو بعد آمپول میده قبلش نمیده زنگ بزن بگو کی بیام

خیلی دیر آمپول شروع کردی منم از روز هشت تا دوازده میزدم خدا بزرگه ولی حتما برو سونو و آمپول آزاد ساز ...

تازه رفتم پیشش هفته پیش یه بار سونو کرد گفت دیروز دوباره رفتم سونو.خیلیا پیشش نتیجه میگیرن.هر ماهم موقع تخمک گذاری باید بریم.

خیلی دیر آمپول شروع کردی منم از روز هشت تا دوازده میزدم خدا بزرگه ولی حتما برو سونو و آمپول آزاد ساز ...

سونو ماه پیشمو دید گفت خوبه بعد سونو دیروز کرد گفت کوچیکه و این آمپولارو داد

ممنون عزیزیم حتما برو سونو بعد آمپول میده قبلش نمیده زنگ بزن بگو کی بیام

آهان.پس چرا نگفت بیا سونو فقط گفت جمعه اقدام کن.باشه زنگ میزنم.پس در کل آزاد سازی رو حتما باید بدن دیگه؟

سونو ماه پیشمو دید گفت خوبه بعد سونو دیروز کرد گفت کوچیکه و این آمپولارو داد

خب عزیزم بعد از آمپول باید دوباره سونو بشی تخمکت چک بشه 

آهان.پس چرا نگفت بیا سونو فقط گفت جمعه اقدام کن.باشه زنگ میزنم.پس در کل آزاد سازی رو حتما باید بدن د ...

فکر نکنم با این آمپول آزاد بشه حتما باید اچ سی بده