2737
2734

وای من چقدر این سریالو دوست دارم چقدر واسه بعضی قسمتاش گریه کردم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

من عاشق سریال غنچه های زخمی هستم.هسل اولش قشنگ نبود اما الان خیلی قشنگ شده.بیچاره ملک😢

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دختره که اسمش هسله ومعلمه یه دانش اموزداره به اسم ملک که باباش مرده ومامانش با دوست پسرش زندگی میکنه وتوکلوب رقاصه واین چیزاست.دوست پسرمامانش اذیتش میکنه مثلایه شب تاصبح گذاشتش بالای کمدیابیرون توبارون ولش کردوازاینجوراذیتا.هسل هم بابچه فرارکردیه مدت.هسل خودشم بچه که بوده مامانش به دلایلی ولش میکنه ویه زن خیلی خوب که وکیله وخودشم دوتادخترداره هسل روبه فرزندی قبول میکنه.بعدازمدتی این دوتاروپیدامیکنن ولی هم هسل خیلی ملک رودوست داره هم ملک خیلی اونودوست داره.الان مامان ملک یه پسربه اسم حسن ازدوست پسرش داره.من خیلی کم دیدم قسمتاشوولی کلااینایی که تعریف کردم روفهمیدم.بازم دوستان شایدکامل تربدونن.ملک خیلی مهربون ونازه.

سارینای قشنگم عاشقتم دخترم.فرشته کوچولوی مامان وباباش ۲۷ دی ۹۴ زمینی شدودنیامونوزیروروکرد.