2733
2734
میتونین توضیح بدین

مادرم برام یه اسطوره صبر.خیییییلی با درایت و باهوشه.ب وقتش یه مادر دلسوز و یه زن مهربانه ب وقتش یه خانوم خیلی زرنگه ک ازهمه چیم سر درمیاره.ینی دسته راسته بابامه.

دخترعمومم شاغل خییییلی تو کارش موفق،از نظر اخلاقی بی نظیر، زیبایی ظاهرش واقعا چشم نواز.کلا یه دونه اس،نبوغ و شعورش نظیر نداره

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونین توضیح بدین لطفا

يه زن كه بخاطر اعتياد شوهرش كه يه افغاني بوده واينو بردن افغانستان از دستش فرار ميكنه با دو تا پسر بچه كوچولوش مياد ايران خودش ايرانيه تو سه سال خياطي و دو ساله هم خياط منه هم كار خونم را انجام ميده هم زمين خريده هم خونه داره ميسازه بچه هاش رو تو نازو نعمت بزرگ ميكنه همش در حال كاره بچه هاشم نميدونن كار ميكنه 

وقتي بياي ني ني سايت بايد درباره همه چيزت به همه جواب بدي اينجا موندن كار هر كس نيست  
2740

مادر من قهرمان زندگی منه چون تو بدترین شرایط موند و من و برادرام رو ول نکرد انصافا اسطوره صبره

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

خاله ام. یه زن بیسواد که زن یه مرد خسیس با افکار قرون وسطایی شد. هفت تا دختر توی یه خانواده شدیدا پسر دوست به دنیا آورد و با وجود آزارهای بیش از حد،خم به ابرو نیاورد. همیشه شاد و خندان بود و به خودش و دخترانش می رسید و انقدر ازشون همه جا تعریف میکرد که همه با اعتماد به نفس های بالا و با کیسه ای خوب تو سن کم ازدواج کردن.