2733
2739
عنوان

تجربیات راجع به مدفوع نی نی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 246474 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پسر من دوسال وچهار ماهشه نزدیک یه ماهه تو مدفوعش دانه های سیاه هست کسی میدونه علتش چیه

سلام عزیزم پسر منم اونطوری شده شما دلیلشو فهمیدی؟پسرتون شیر خشک مصرف میکنه؟

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

سلام ماماناي مهربون 

دختر من نزديك سه ماهش هست و الان چند روز ميشه كه مدفوعش سبز سدري هست و شل كمي هم لزج هست ميشه كمكن كنين شما هم تا به حال ني نياتون اينجور شدن؟نگران كنندس 

البته بگما شير خشك حاوي آهن اچ آ هم ميخوره 

2731
مدفوع پسرم که 3 ماهه هست و شیر خودمو می خوره ، زرد یا بهتر بگم طلایی هست و دونه های سفید داره و دکتر ...

پسر منم 2 ماهشه مدفوعش از اول زرد بود و دونه های سفید توش داره الان دونه ها یه کم بزرگتر شدن به نظر شما طبیعیه؟ 

سلام ماماناي مهربون  دختر من نزديك سه ماهش هست و الان چند روز ميشه كه مدفوعش سبز سدري هست و شل ...

منم از وقتي به دخترم اچ آ دادم همين شد شل و مخاطي تعدادش هم زياد شد تقريبا بعد از هر شير خوردن

دكترا ميگن طبيعي 

مي سپارم به خودت خدا 
2740
منم از وقتي به دخترم اچ آ دادم همين شد شل و مخاطي تعدادش هم زياد شد تقريبا بعد از هر شير خ ...

منم معمولا همینطوره چراایطومیشن فکرکنم بخاطر آلرژی

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
سلام مدفوع نی نیم سبز و زرد بلغمیه دیلیلش چی می تونه باشه تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

سلام ببخشید مشکل نی نیتون چی بود؟بردید دکتر؟چون دختر منم الان موقع دفع حالت کش دار پی پی میکنه و‌کمی چسبناکه!میشه بگید اگه دکتر بردید مشکل چی بوده؟؟آلرژی که نبوده؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
پسر منم 2 ماهشه مدفوعش از اول زرد بود و دونه های سفید توش داره الان دونه ها یه کم بزرگتر شدن به نظر ...

عزیزم مشکل پسرشون چی بود؟؟؟؟بردید دکتر چی گفت؟؟وزنگیریش چطوره؟؟؟چون دختر منم یک ماهشه و همینطوره مدفوعش؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

سلام 

پسر منم مدفوعش شد سبز لجني و شل و ٤/٥ بار دفع داشت 

آز دادم حساسيت ب پروتعيين گاوي داشت 

بعد ها فهميدم خلط هم داره با اينكه رعايت ميكردم 

الان كم و بيش ميخورم 

اما اسهال نيست ديگه 

غذا كمكي هم ميدم مدفوعش سفت شده خلط هم نميبينم 

اما بعضي وقتا ب سبزي ميزنه حالا نميدونم اين سبزي باز حساسيته يا ن 😕

سلام پسرم ٤٣ روزشه امروز تو مدفوعش رگه هاى سياه ديدم 

مدفوعش زرد بود و به حالت ابكى هم نبود يروز در ميون يا روزى يبار پى پى ميكنه اين رگه هاى سياه مال چيه لطفا راهنمايى كنين 

سلام ماماناي مهربون  دختر من نزديك سه ماهش هست و الان چند روز ميشه كه مدفوعش سبز سدري هست و شل ...

سلام .این مشکلی که واسه دخترتون نوشته بودین چه مدت طول کشید ؟ دختر منم از سه ماهگی همینطور شد دکترنبردم به خاطر کرونا. لبنیات رو نمیخورم بهتر شده ولی هنوز هست گاهی

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706