2733
2739
عنوان

كم بودن بتا اول بارداري

285 بازدید | 20 پست

مامانا خواهش ميكنم جواب بديد من مطمعنم كه وارد هفته سوم بارداري شدم چون يك ماه كامل پيش همسرم نبودم و داشتم ميرفتم پريود بودم بعد برگشت همين ماه فقط يكبار نزديكي داشتم با وجود خوردن قرص اورژانس باردار شدم حالا دكترا از رو تاريخ پريودم به زور ميگن تو هفته ششمم اليته سونو نشون نداد گفت زوده اما بتام پايينه با هفته اي كه خودم ميدونم ميخونه و حد متوسطه اما دكترا ميگن كمه افزايش دو برابريش نرماله هر ٤٨ ساعت تقريبا دوبرابره اما از سطحش از كم شروع شد نگرانم

نگران نباش دیگه.

بیخیال باش.اگه بتات افت کنه خدای نکرده لکه میبینی.

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
سلام نازگل جان لكه بيني ندارم بتامم داره نرمال ميره بالا ولي چون از شش و نيم شروع شد تازه رسيده حدود ...

300 که عالیه یعنی هول و حوش هفته چهارم هستی

لکه بینی هم نداری و این یعنی شرایط بارداریت داره نرمال میره جلو

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

سلام به همه ممنونم كه اومديد. من خودمم حس ميكنم مشكلي نباشه اما دكترا خيلي ترسوندنم . اولين روز پريودي قبليم ١٩ شهريور بوده اما من مسافرت بودم پيش شوهرم نبودم اين ماه يكبار هفتم فقط نزديكي داشتيم كه دو هفته بعدش دلم يكمي گهكاه درد ميكرد و تهوع داشتم بخاطر سابقه آپانديس مزمن ترسيدم رفتم بيمارستان آز گرفتن گفتن آپانديس نيست بارداري بتام سه شنبه پيش يك شب ٦/٥ بود الان شده ٣٠٠ 

سلام عزیزم نگران نباش برای منم مثل شما کم بود الان بعد ی هفته رفته بالا تا لکه بینی پیدا نکنی هیچ مشکلی به وجود نمیاد دکترا بیشتر ترس تو دل ادم میندازن به جای ارامش استراحت کن این یکماه تا بری سونو خیالت راحت شه منم برم دکتر باید سونو برام بنویسه

بچه داخل شکمم ی هدیه آسمانی...
سلام به همه ممنونم كه اومديد. من خودمم حس ميكنم مشكلي نباشه اما دكترا خيلي ترسوندنم . اولين روز پريو ...

وقتی بتات ۶/۵ بود چطور فک کردی بارداری؟مگه منفی نبوده؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
وقتی بتات ۶/۵ بود چطور فک کردی بارداری؟مگه منفی نبوده؟

سلام گلم نه عزيزم بسته به اينه كه آزمايشگاهت از چه كيتي استفاده كنه برا من بالاي چهار مثبت بود كه چند روز بعدم برا اطمينان آزمايش دادم ديدم رفته بالا گفتن بارداري بيبي چكمم روز اول بعد عقب انداختنم منفي شد يه روز بعد حاله افتاد رو كاغذيا قطره اي منفي شد روز بعدش هر دو مثبت 

2706