2733
2739

مامانم همیشه میگه واسه دلدرد و دلپیچه نی نی ها ابجوشیده و نبات بدین عالیه:) تجربه داره:+

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرق نعنا عالیه 

عرق واسه نوزاد سنگینه نه

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
2728
نه عزیزم ما بچه نوزاد و کوچیک زیاد دوروبرمون داریم به همشون میدیم چندتاشون که تلخ تلخ میخورن بعضیا ب ...

یبار دخترخالم ب پسرش داد نفسش بالا نیومد ولی زود فوت کردن درست شد شاید بدن هاشون با هم فرق دارن:) شاید پسره دخترخالم لوسه:)

2738
شایدم تلخ ریختی گلو بچه امپر زده بالا😄😄

نمیدونم مامانش داد من زیاد ب بچه های زیر6ماه اهمیت نمیدم خمیری مانندن میترسم خخخخ

کولیکز برای دخترم خیلی جواب نداد. 

سه ماه و نیم گریه کرد . کولیک نوزادی داشت. تا اینکه قطره اینفاکل امریکایی بهش دادیم . 

مثل آب رو آتیش بود. 

البته این چند سال اخیر که تحریم بودیم گیر نمی آمد. 

2706