2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا همه چسبیدن به مارک . مارکو ولش خودت برو از نزدیک ببین کدوم خوشت میااد و کالسکه هم باشه خودت راهش میبری ببین راحتی یا نه . هر کدوم یه حالتی داره . ولی صندلی بچه واسه ماشین هم باید بپرسی کدومش مقاومتره .
الان واقعا بنظر شما می ارزه 400 هزار تومن پول یک راکر چوبی صرفا تزئینی بلوم بده آدم که تا 7 کیلو بیشتر ساپورت نمیکنه و روی فرش یا سطح پرزدار درست تکون نمیخوره و روی سطح سنگ یا پارکت هم دو تا تکون بدی راه میفته میره ! و از همه بدتر قابلیت جابجایی درست درمون نداره یا -400- 350 هزار تومن پول صندلی غذای مدرنشو که بچه هی توش لیز میخوره میاد پایین و هزار تا عیب و ایراد از نظر راحتی شستشو دیزاین و ... بعنوان یک وسیله کاربردی بچه ها داره
حداقل یک مارکهایی معرفی میکنید اینم بگید تزئینی و خونه قشنگ کن و برند! و پول اسم بگیر! و یا جزو وسایل فقط توی ایران گرون ولی جاهای دیگه دنیا معمولی یا حتی رد شده هست و یا کاربردی و امن و مناسب + قیمت معقول و منطقی برای نوزاد و کودک