2737
2734

من خیلی کم پیش میاد چیزی رو دور بریزم یا اسراف کنم 

الان حس اون خانم هایی رو دارم که تو تاپیک کسایی که دارن از شوهرشون عجز و ناله میکنن میان میگن شوهرمون فرشتست

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون میشه کاری کرد که این همه غذا دور ریخته نشه؟ 

آره عزیزم به اندازه تهیه کنیم ..

الان هم که فصل سرما داره می رسه برای پرندگان و حیوانات بذاریم گوشه باغچه یا گوشه خونه ، داخل نون .. چون اگه تو پلاستیک یا یکبار مصرف باشه اونم یه آلودگی ایجاد می کنه !

رستوران ها هم غذاهاشون اگه اضافه میاد با مراکز نگه داری معلولان ، سالخوردگان ، بی سرپرستها هماهنگ کنن به شکل نذری بدن بهشون..

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
آره عزیزم به اندازه تهیه کنیم .. الان هم که فصل سرما داره می رسه برای پرندگان و حیوانات بذاریم گوشه باغچه یا گوشه خونه ...

گوشه حیاط خونه  یا کوچه..

2731

کارتون خیلی ضایع است که  یه تاپیک رو تو همه مباحث تکرار میکنید. تو روانشناسی زایمان  در ...

دوست عزیز، ممنون از توجهی که دارید.  این مطالب از خود نی نی سایت هستند و هیچ تبلیغی در آنها نیست. مباحثی هستند که بخشهای مختلف نی نی سایت به طور هماهنگ روی آن کار میکنند، مباحث مهمی که مشارکت همراهان خوب تبادل نظر را هم لازم داره. 

دوست عزیز، ممنون از توجهی که دارید.  این مطالب از خود نی نی سایت هستند و هیچ تبلیغی در آنها نیس ...

حتی اگر اینطور که میگید هم باشه،وقتی در همه مباحث با ربط و بی ربط تکرار بشن ارزش خودشونو از دست میدن.

تکرار لزوما باعث نمیشه ادم به چیزی بیشتر دقت کنه.گاهی برعکس کسالت اور میشه و چون همش جلوی چشمه،دیگه هیچ توجهی بهش نمیشه.

2740
به نظرتون میشه کاری کرد که این همه غذا دور ریخته نشه؟ 

بله میشه باید سبک زندگی و فرهنگمون رو تغییر بدیم مثلا الان اگه در مهمونی ها نصف غذا اضافه نیاد و میزبان به اندازه غذا درست کنه بهش میگن خسیس، و به کسی که زیاده روی در مصرف داره میگن لارج و دست ودلباز متاسفانه.

من خودم که معمولا غذا دور نمبریزم حتی زمانی که مهمان دارم غذا نمیمونه مگر سهم یک نفر بمونه دلیلشم اینکه ما معمولا غذای شب مونده نمیخوریم اگر تو رستوران هم طوری غذا سفارش میدیم که نمونه ولی اگه همون سهم یک نفر هم بمونه چون برای وعده بعدیمون کافی نیست داخل ظرف یکبار مصرف میریزم وروش هم مینویسم که غذا دست نخورده هستش ومیزارم داخل کیسه سفید کو میزارم کنار سطل آشغال خیلیا هستن داخل سطل دنبال غذا میگردن حداقل یک وعده غذای یک نفر میشه

مامانی وسه تا جوجه دوست داشتنی
میشه به نظرتون تغییری ایجاد کرد؟ این غذاها میتونه آرزوی یه آدم گرسنه باشه

نمیدونم ولی واقعا عذاب وجدان میگیرم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

اون مال قدیم ها بود الان دیگه از این خبر ها نیست .   ۳۳ درصد مردم ایران زیر خط فقرن بقیه هم لب خط مرز یه ۵-۶ درصدی هم اوضاعشون خوبه . 

شما فکر میکنی تو بشقاب غذاشون چیزی باقی میمونه که بریزن دور و اصراف کنند ؟‌ به فرض هم بریزن دور .. شما مثل اینکه تاحالا گذرت به سطل زباله های بزرگ شهرداری نیوفتاده ببینی که چند نفر در روز میرن سراغش برای پیدا کردن غذا !! هیچ چیز اصراف نمیشه نگران نباشید . 

2706