2733
2734
عنوان

جاش خالیه توخونمون. دلم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 29 پست
چندوقت یدفه میاد میره؟

ببین مثلا میشه ماهی دو بار یا سه بار بره هر دفعه چهار روز ممکنه هم چند ماه یبار بره 

اگه ماموریت خارجی بره یک هفته ای طول میکشه 

پسر گلم عاشقتم 😘😘
ببین مثلا میشه ماهی دو بار یا سه بار بره هر دفعه چهار روز ممکنه هم چند ماه یبار بره  اگه مامور ...

خب خوبه زمانش کمه . اگر قرارباشه بمونه اونجا بهمن ماه یااسفند میاد 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خوبه زمانش کمه . اگر قرارباشه بمونه اونجا بهمن ماه یااسفند میاد 

اره خوب 

سعی کن سر خودتو گرم کنی تا برات سخت نگذره 

در عوض به مزایای کارش فکر کن برات شیرین میشه

پسر گلم عاشقتم 😘😘
2731
برو دختر اينجا خبري نيست 

اره واقعا خبری نیس اما من یسری معیارای شایدب نظر یسریا مسخره خودمو دارم نمیتونم الان. یکیم پدرمادرم اینجا تنها میمونن . فکراینکه بابام یچیزیش بشه ومن نباشم واااای.... اونموقع دیگه زندگی باهمسرم برام بی معنی میشه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اره واقعا خبری نیس اما من یسری معیارای شایدب نظر یسریا مسخره خودمو دارم نمیتونم الان. یکیم پدرمادرم ...

دركت ميكنم.شوهر منم اينطوري فكر ميكنه اما مامانم ميگه پيشرفتتون برام مهمتره

اره خوب  سعی کن سر خودتو گرم کنی تا برات سخت نگذره  در عوض به مزایای کارش فکر کن برات شی ...

اونم همینومیگه . اما دیروز رفتم خونه بدوبدو لباسمو دراوردم ک کارامو بکنم یهو گفتم عجله چرا کسی نیس که .همش منتظربودم کلید بندازه بیاد داخل بگه من ایینجاااام.     

2740

من چون قبل از همسرم رابطه عاطفی شدیدی با کس دیگه ای داشتم هیییچوقت فکرشو نمیکردم دلم دوباره برای کسی تنگ بشه .باورتون نمیشه حتی خود همسرمم فکرشو نمیکرد

واااای آخخخ آره گفتی من شوهرم با مادرشوهرم رفتن اهواز پیش خواهرشوهرم منم برام نشد برم باهاشون فقط یه روز یه شب پیشم نبود نه شام خوردم نه خوابم میومد از نگرانی با از دوریش داشتم سکته میکردم تا ساعت 3،4شب بیدار موندم خیلیی سخته آدم شوهرش پیشش نباشه خواهر گلم درکت میکنم ایشاالله برمیگرده پیشت سفرش بیخطر بسپارش بخدا😊😊😊

😜😜
واااای آخخخ آره گفتی من شوهرم با مادرشوهرم رفتن اهواز پیش خواهرشوهرم منم برام نشد برم باهاشون فقط یه ...

سلام عزیز...اره میفهممت ...امسال دوباره داره میره اوایل ابان میره .وبازم برای کار  ببینه اوکی بود بمونه ....و میگه بعدش توام بیا اما من نمیدونم بتونم یانه ....سریه قبل ده روزه برگشت 

2706