2733
2739
عنوان

بیماری زونا بچه دوساله

2162 بازدید | 27 پست

سلام خانمها دخترم دوسال و سه ماهشه چند وقتی خارش پوستی داشت بعد توی قسمت یکی از رانهاش اول چند تا دونه پاشید بعد دونه ها زیاد شد و به شکل تبخال دراومد شبها خیلی گریه میکنه خارش پوستی داره و شدیدا دچار دل درد میشه دکتر پوست گفت  زوناست البته وقتی یک ماهش بود ابله مرغان گرفت پیش متخصص کودکان بردم گفت شاید حساسیت باشه کسی در ایمن مورد تجربه ا ی داره الان دوهفته است که درگیر این موضوع هستم رانش چپش خوب شده حالا ران راستش پاشیده

🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم گرفت. هرچی که دکتر دارو داده بزن خوب میشه عزیزم نگران نباش. این ادامه همون ابله مرغون هست چیز خاصی نیست. بهتره یکم رعایت سرخکردنی و اینجور چیزا هم بکنی که شاید پوستش حساس باشه

من تو 20 سالگی زونا گرفتم ...بیشتر از اینکه خارش  داشته باشه دردناک بود .. و فقط یک سمت بدنم رو درگیر کرده بود مثلا سمت راست بدنم جوش داشت که این خودش یکی از نشونه های زوناس ..با یه پماد که دکتر داد تو کمتر از یکهفته خوب شد.

2740

الهی بمیرم. زونا خیلی دردناکه. انشاالله که زونا نباشه. ببرش یه دکتر خوب مطمئن بشی . واقعا از ته قلبم دعا میکنم زود خوب بشه. طاقت دیدن مریضی بچه ها رو ندارم

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉

زونا درد هم ايجاد ميكنه بعد چند روز محل درد تاولهاي قرمز و كوچيك ميزنه بعد چند روز رنگشون تيره ميشه بيشتر توى سينه و پشت تاول ميزنه داروي آسيكلووير هم ميدن برا زونا بين دوتا چهار هفته هم خوب ميشه معمولا

خدایا شکرت که هرچی میخوام رو به بهترین شکل و در بهترین زمان بهم میدی❤️

حتما ببرش پیش دکتر عفونی اگه باشه بچست زود خوب میشه. من تو 26 سالگی گرفتم الانم که 29 سالمه درد دارم حتی باعث زایمان زودرسم شد شاید دیگه هیچ وقت نتونم بچه بیارم. کلا زندگیم با این بیماری نابود شده.

2706