2733
2734
عنوان

شوهرم مراعاتمو نمیکنه 😐😷

| مشاهده متن کامل بحث + 2712 بازدید | 58 پست
خجالت نداره اولش شاید سخت باشه اما بهرحال شوهرته 😆 بچه که از هوا نیومده 😚

اره میدونم.ولی خب سخته برام.دوس ندارم‌غرورم بشکنه.بعد اییییینهمه وقت واسم مهمه ببینم‌میاد سمتم‌یا نه.منتظرم ببینم‌تا کی میخاد ادامه بده

پیکی به سلامتی خداوند بزن
اره میدونم.ولی خب سخته برام.دوس ندارم‌غرورم بشکنه.بعد اییییینهمه وقت واسم مهمه ببینم‌میاد سمتم‌یا نه ...

بيخيال عزيزم اين كه غرور نيست،اون شوهرته عشقته اين فكرا رو بريز دور برو سمت شوهرت با كلي عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا اره... حس میکنم‌امیدی برا زندگی ندارم.شاید از نظر بعضیا مسخره باشه ولی رابطه واقعا زن و شوهرو ...

خودتو نباز

اینا که مشکلی نیس برا خودت گنده ش کردی

الان که بسلامتی نی نی خوشگلتم بغل گرفتی، به سروصورتت برس خودتو خوشجل موشجل کن غذاهای خوشمزه براش بپز هی جونم جونم کن عشقم عزیزم کن

مطمئن باش اونم آدمه بالاخره تسلیم میشه جواب میده 😍

ما بدبختی رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار، حالا ول کن نیس، هی میره و میاد میگه یه بوس بده 😐
2728
خودتو نباز اینا که مشکلی نیس برا خودت گنده ش کردی الان که بسلامتی نی نی خوشگلتم بغل گرفتی، به سروص ...

انقد ازین کارا کردمممممم.بخدا هیچی روش جواب نمیده بقول بچه های تاپیک بغلی کلنگش خراب شده فکرکنم😕

پیکی به سلامتی خداوند بزن
باشه😂 اگه موفق شدم ترموستات شو ب کار بندازم تاپیک میزنم خبر پیروزیمو ب گوشتون میرسونم😔

دیگه هم این اموجی رو نزن 😔😔😔

همیشه این باش 😂😂😂😂😂😂😍

ما بدبختی رو بوسیدیم و گذاشتیم کنار، حالا ول کن نیس، هی میره و میاد میگه یه بوس بده 😐
2738