2733
2739
عنوان

بهترین ورزش برای تناسب اندام خانمها

| مشاهده متن کامل بحث + 76767 بازدید | 20 پست

تی ار ایکس و فیتنس خیلی از همه بهتره من همه رشته ای امتحان کردم یا پرخرجه یا دیر جواب میده اینم بگم باید تغذیه تم رعایت کنی ولی ورزشش چون گروهیه حال میده اگه جایی خواستید خانما که خوب باهاتون کار کنه به این شماره زنگ بزنید 09190721017 من خودم راضیم از کارش 

تی ار ایکس و فیتنس خیلی از همه بهتره من همه رشته ای امتحان کردم یا پرخرجه یا دیر جواب میده اینم بگم ...

trx میگن قدرت بدنی بالا میخواد هرکسی نمیتونه درسته؟

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اگ همراه ورزش مکمل های، ارگانیک و بدون عوارض، هم استفاده کنید عالیه مثل چربی سوز برا کوچک تر شدن شکم پهلو یا تنطیم هورمون برای بزرگ شدن اندام های جنسی تگ مشکل هزینه ندارید و یک برند بدون عوارض و حوابدهب عالی هست 09010183025واتساپ

Foreverlivingesfahan7اینم پیج اینستگرام واریزی ها و رضایت مشتری را ببینید متوجه میشید  محصولات پوستی شون ک حرف نداره

2728
کانال direct 8 رو بگیر مال فرانسه است... ساعت دقیق نمیدونم الان چنده صبح شده.. قبلا 9 صیح ما بود .. ...

سلام ببخشید میدونم مدت زیادی از تاپیک گذشته و قدیمی هست اما میخواستم بدونم شما خودت از Direct نتیجه گرفتی؟؟؟منم میخوام شروع کنم اما لینکی ازش ندارم میشه یه آدرسی لینکی چیزی بهم بدی اصلا از کجا پیداش کنم تو گوشی..؟؟