2752
2734

قدم۱۵۸  وزنم۶۶ 

نمیتونم رژیم بگیرم چون هم بچه شیر میدم هم صورتم خیلی لاغره با رژیم هم لاغرتر میشه

بعضی نرمشارو هم نمیتونم انجام بدم مثل حلقه کمر و رقص پا و‌مسگری چون زانوهامو عمل کردم

ممنون از راهنماییهاتون

به نظرتون احتیاج دارم لطفا نظر بدین

اگه بدونی چه تمرینی انجام بدی ورزش تو خونه خیلی راحت تر از باشگاس.

هوازی و پیلاتس کار کن تو خونه. با فیلم

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2731
بگین چطور زودتر از شر این چربیها خلاص شم

عزيزم ميشه بپرسم دليل عمل زانوتون چي بود؟؟براي شكل زانوتون بود؟يعني زانوي ضربدري يا پرانتزي داشتين؟؟

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

حلقه  بزن. بهترین و آسونترین و کم خرج ترین راه.

من قراره برم بیرون بگیرم. هم قد هستیم‌😆 منم اگه اشتباه نکنم ۱۵۹ هستم. با وزن ۵۸. ولی شکم و پهلو دارم. چون جاهای دیگم خیلی خوبن ولی شکم و پهلو دارم. پس فقط حلقه خوبه.

ولی رقص کمر وقر دادنم خوبه 😆😅.

من تمومه چراغای خونه رو خاموش میکنم تلوزیون رو میگیرم میزنم  شبکه Mifa. پشت سرهم ترانه و اهنگ پخش میکنه. نورش میزنه تو اتاق . چراغای رنگی سقف هم روشن میکنم. موها باز و یه شال دور کمر و ولوم صدا روی ۸۰.  

اون موقع حس میکنم تو عروسی هستم و کلی جوگیر میشم  میرقصم. این فکر خوبیه. یک هفته است دارم اینکارو میکنم. خدا کنه  بهداز اینهمه آلودگی صوتی و آزار دادن همسایه ها لااقل نتیجه بده 😆😎

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
آره ضبدری

وااااي من زانوم ضربدريه خيلي خيلي دارم عذاب ميكشم😭😭😭😭

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

من قبلنا یه تسبیح دستم میگرفتم، می ایستادم، هی به چپ و راست خم میشدم(تا حدی که دست راست یا چپ به زانوی راست یا چپ برسه)، همین جوری جلوی تلویزیون و تو وقتای بیکاری. واقعا موثر بود. یه دفعه میدیدم دو سه دور تسبیح و گردوندم. اگر بشمارم زودتر خسته میشم.

2706