2752
2734
عنوان

یه چیز شنیدم راجع به دوقلویی

556 بازدید | 29 پست

میگن سنجد و برگشو بخوری دوقلوزایی میاره😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

‏شازده کوچولو پرسید:دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟روباه جواب داد:کدوم یکی برای پرنده مهمتره؟بال چپ یا بال راست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شنیدم اما برای گوسفندا

کلا برای انسان و حیوان

‏شازده کوچولو پرسید:دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟روباه جواب داد:کدوم یکی برای پرنده مهمتره؟بال چپ یا بال راست؟
واسه سری بعد حتما میخورم

چه خوب که انقدر بچه دوستین

منم معتقدم نه ماه واسه یکی خیلی ظلمه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
پودرش یا خودش؟مصرفش چجوریه

هر دومثلا بریزی توی شیر

کلا برای انسان و حیوان

ببخشید من منظور بدی نداشتم واسه همین زود پاک کردم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
ببخشید من منظور بدی نداشتم واسه همین زود پاک کردم

😂😂😂😂😂😂

دوقلو داشتن قشنگه ولی خیلی خیلی سخته از بارداری و ،.،.شیر دهی و ...همه چی

دوقلو داری؟

2706