2737
2734

نی نیماز بدو تولد خس خس سینه داره
هر دکتری هم می برمش جواب درستی نمیدن می گن خودش خوب می شه . ولی واسه خوابش خیلی مشکل داره. یه هو از خواب می پره
اگرم می شه آدرس یه دکتر خوب تو تهران بهم بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم داداش من اینطور بود.
دو سالگی به بعد خوب شد خود بخود
کلییییییییی دکتر بردیمش
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
عزیزم داداش من وقتی به دنیا امد این جوری بود و خیلی خس خس داشت دکتر هم بردیمش تا یا دکتر خوب بهم گفت چیزی نیست موقع تولد اب وارد ریه اش شده و تا 5 سالگی کاملا رفع می شه خدایش هم همین طور شد تا 3 سالگی کاملا برطرف شد ولی وقتی سرما می خورد باز یه کم خس خس داشت ولی 5 سالگی کاملا برطرف شد
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2738
نه. مامان من خیلی نگران بودند.
خیلی صدادار بود خس خساش. پیش بهترین متخصصا بردیم.
اما فایده نداشت.

یهویی خوب شد
نگران نباش عزیزم
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
منم بى حسى بودم نى نیم خس خس داره بردمش دکتر گفت طبیعیه برطرف میشه.
منم خیلى ناراحت بودم تا اینکه به خواهرم گفتم ، گفت که پسر اونم این مشکلو داشته و هزارتا دکتر بردتش تا اینکه یه دکتری بهش گفته همه ى بچه هاى سزارینى این خس خسو دارن و بعداً خودش برطرف میشه و نیاز به دکتر و دوا نداره
خدایا دوستت دارم