2737
2734
عنوان

وام

178 بازدید | 10 پست

چرا  ضامن پیدا نمیشه,ضامن پیدا کردن شده ستاره سهیل

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا واس ما که وام پیدا نمیشه

من دو جا شنیدم ک وام میدن.

یکی بانک ملی هر چقد بزاری بعد 3 و 4 ماه دوبرابرشو وام میدن 18درصد نمیدونم ضامن چی میخواد.

بانک رسالتم میگن باید ی مدت بخوابونی پولتو از سودش خودشون استفاده کنن امتیاز وام بهت بدن ک دیگ سود زیادی ازت نگیرن

با یاد خدا دل ها آرام میگیرد. میشه برا منم دعا کنین مامان بشم.میخوام😍

ما هم دنبال ضامنیم

دایی شوهرم پارتیمون بوده 

پدرشوهرم بازنشسته بانک صادراته بابام تامین اجتماعی خواهرشوهرم دانشگاه کارمیکنه یعنی سه تا ضامن بازم زنیکه رئیس شعبه گیر داده که مدارکشون ناقصه وامو نمیده یک ماهه علافیم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار

از بس مردم اذیت میکنن خب پشیمون میشن من الان شوهرم ضامن همکار خودش شده بود از بانک ز میزدن که قسط نداده همکارش میگفت الکی میگن من قسط دادم😐

یا دوستمون ضمانت خواهرزادش کرده قسطها نمیده ولی ماشین و ... جدید میخره

2740

چه بانک های جواز کسب قبول میکنن

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............