2733
2734
عنوان

سنتور

502 بازدید | 7 پست

من عاشق سنتورم ووقتی میشنوم یه جایی میزنن این ساز رو مست میشم

خلاصه تصمیم گرفتم برم یاد بگیرم ویدونه سنتور هم بخرم میشه یه جایی تو شرق تهران معرفی کنین که این ساز رو یاد بدن؟

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

قبل از اقدام به این نکته توجه کنید موسیقی یه جورایی مثل کتاب غذای روحه..اینکه شما خودتون بنوازید اهنگایی رو که دوست دارین خیلی حس لذت بخشی بهتون میده..من خودم پیانو و کیبرد میزنم..خیلی ارامش میگیرم......

فقط باید اولش با خودتون عهد ببندین که بتونید تو مسری که میخواین قدم بردارین استوار باشین..سختی هاشو به جون بخرین تا نصفه کاره  ولش نکنید...

من آقا هستم! نذر من پاسخگوی سوالات شما در زمینه یخچال و لوازم خانگی در حد توان هستم.بسم الله..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مامانا ، من پسرم رو یه آموزشگاه موسیقی ثبت نام کردم کلاسهاشون خصوصیه معلم موسیقی میاد خونه و خیلی راحت ترم.معلمهاشم خوبن و هم شهریشون مناسبه ، به شما هم پیشنهادش میکنم

موسسه موسیقی بهار اندیشه - اینم تلفنش:22924816 و 22924817 .البته اسمشون رو هم میتونید تو اینترنت سرچ کنید

سلام مامانا ، من پسرم رو یه آموزشگاه موسیقی ثبت نام کردم کلاسهاشون خصوصیه معلم موسیقی برای تدریس خصوصی سنتور  میاد خونه و خیلی راحت ترم.معلمهاشم خوبن و هم شهریشون مناسبه ، به شما هم پیشنهادش میکنم

موسسه موسیقی بهار اندیشه - اینم تلفنش:22924816 و 22924817 .البته اسمشون رو هم میتونید تو اینترنت سرچ کنید

استاد  کلاس سنتور شون که خیلی خوب بود

2738