2737
2734

سلام من با مشکل نازایی مواجه شدم اسپرم شوهرم صد هزارتاس و تحرک صفردوتا دکتر گفتن برین ای وف اف که این درصو کم نشه کارتون به اسپرم اهدایی بکشه هیچ اقدامی برا ای وی اف نکردم مگه نمیگن تا خدا نخواد نمیشه پس این ای وی اف چیه 

مگه تو ایران اسپرم اهدایی انجام میشه؟!

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم بخدا من هیچ اقدامی نکردم که بدونم  

اسپرم اهدایی ایران انجام نمیشه، چون فرزند حرام زاده محسوب میشه.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

[QUOTE=46711330]اسپرم اهدایی  ایران انجام نمیشه، چون فرزند حرام زاده محسوب میشه.[/Qمنم همینو میگم اصلا همچین بچه ای نمیخام کلا هیچ اقدامی براای وی اف نکردم 

دکتربه منم گفت فقط باای وی اف باردارمیشی شوهرم ضعیف بودخودمم تنبلی داشتم ماهی که برای ای وی اف قرص میخوردم باردارشدم

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2738
برو زودتر اقدام کن . طبیعی باردار نمیشی 

تو نی نی سایت سرچ کن خاطرات نازایی تا بارداری که خیلیا نوشتن بعد کلی دوادرمون نشدن بعد یه مدت طبیعی معجزه باردار شدن اونا پس چی من موندم اگه اراده خدا فوق اراده هاست چرا برم ای وی اف

[QUOTE=46711330]اسپرم اهدایی  ایران انجام نمیشه، چون فرزند حرام زاده محسوب میشه.[/Qمنم همینو می ...

آی وی اف که مال خودتونه

نگران نباش، به خدا توکل کن و تلاش کن، حتما نتیجه میگیری.

بعضی وقتا بچه های سرطانی رو میبینم که خونوادشون زجر میکشن و کلی هزینه میکنن شاید بچشون خوب شه خجالت میکشم از ناشکری کردن.

تو نی نی سایت سرچ کن خاطرات نازایی تا بارداری که خیلیا نوشتن بعد کلی دوادرمون نشدن بعد یه مدت طبیعی ...

عزیزم شما مریض میشی دارو نمیخوری سوپ نمیخوری میشینی منتظر اراده خدا؟

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
آی وی اف که مال خودتونه نگران نباش، به خدا توکل کن و تلاش کن، حتما نتیجه میگیری. بعضی وقتا بچه های ...

خوب مگه اراده خدا فوق اراده ها نیست پس چرا باید برم ای وی اف میگن تا خدانخاد نمیشه 

تو نی نی سایت سرچ کن خاطرات نازایی تا بارداری که خیلیا نوشتن بعد کلی دوادرمون نشدن بعد یه مدت طبیعی ...

گلم پیش خدا کاری نداره اگه بخاد حتما میشی . ولی ممکنه زمان رو ازدست بدی 

دکتربه منم گفت فقط باای وی اف باردارمیشی شوهرم ضعیف بودخودمم تنبلی داشتم ماهی که برای ای وی اف قرص م ...

واقعا خدا برات نگه داره چیکار کردی باردار شدی از نظر تغذیه بعد چن وقت باردار شدی تعداد اسپرم شوهرت چقد بود من مشکلی ندارم 

2706