2752
2734
من اولین باره میخوام برم سونو چون دکترم نیست خودم همینجوری بدون نسخه میخوام برم.فردا روز ١٢ دورمه.دوره هامم معمولا ٣٠ روزست. فردا زوده برم یا خوبه؟ واسه فردا غروب وقت گرفتم
يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
کسی نمیدونه راهنماییم کنه؟
يك روز بـر گونه‌ى اين مملكت يـك بوسـه و بالاى سـرش يك  يادداشت ميگذارم و می‌روم، آنچنان زيبا خـوابيده اى كه دلم نيامد بيدارت كنم .#عزيز_نسين
هیشکی نمیدونه یعنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی بچه ها
میخواستم زنگ بزنم فردارو بزارم پسفردا فک میکردم زوده .پس همون فردا میرم
صدف جون فک کنم زود باشه اخه منم دوره هام سی و یک روزه ست روز شانزدهم تخمک گذاریه با سونو اینو متوجه شدم
....... و از رحمت خداوند ناامید نباشید همانا هیچکس جز کافران از رحمت خدا ناامید نیست
صدف جون فک کنم زود باشه اخه منم دوره هام سی و یک روزه ست روز شانزدهم تخمک گذاریه با سونو اینو متوجه شدم
....... و از رحمت خداوند ناامید نباشید همانا هیچکس جز کافران از رحمت خدا ناامید نیست