2752
2734
عنوان

باردارهایی که جنسیت نینیشون نمیدونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم کاملا درک میکنم اون دوست عزیزمونو که از خونواده شوهر زخم زبون شنیده خیلی سخته حالا خداکنه شوهرش مث اونا فکرنکنه من بیچاره چی بگم یه دخترچهارساله دارم روزی که رفتیم سونو و دکتر گفت دختره شوهرم چن روز باهام حرف نمیزد هیچی نمیخورد الانم ناخواسته باردارم و هفته ی ده همش استرس دارم که بازم اینم دختر شه بخدا من دختربودم اصلا هرکی اینطوری بودشرایطش کلی براش متاسف میشدم حالا خودم به این سرنوشت دچارشدم خدانگذره ازینایی که همش داشتن یه جنس خاص مخصوصا پسرو انقدر مهم میکنن که زندگی آدم کلا تحت الشعاع قرار میگیره

اره به خاطر همینم شوهرم میگه دختره چون قبل از دخترم واریکوسل داشت عمل کرد و دیر حامله شدم اما سر این ...

اگه واریکوسلشو عمل کرده احتمال زیاد پسر بشه بچت...بعد از چهار ماهگی یه دعایی هست میگن اگه بخونید و نیت کنید اگر پسر شد اسمشو محمد میذارم حالا یا تک یا ترکیبی پسر میشه

منکه امتحان نکردم ولی خواهر شوهرم دوتا بچه هاش پسر شدن با این دعا اسمشون محمد متین و محمد مبین گذاشته...

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
منم کاملا درک میکنم اون دوست عزیزمونو که از خونواده شوهر زخم زبون شنیده خیلی سخته حالا خداکنه شوهرش ...

وااای درکت میکنم شوهر منم چون اولیه چیزی نمیگه وگرنا واسه دومیم دختر شه خدا میدونه اونم مثل خوانوادش رفتار کنه یا نه!!!

زندگی تو ایرانه دیگه ...تفکرات قدیمی و مسخره

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
از رو سنو میگید چپ یا راسته ؟؟ برا من تو سنو وسط بود

نه خودم متوجه میشم تو سونو چپه خب اون عکسه دیگه برا خودم سمت راست حسش میکنم من ۱۳ هفته هستم

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

رو به قبله آیه الکرسی رو بخون بعد دستتو رو پهلوت بذار و بگو:الّلهُمَ اِنّی قَد سَمَّیتُهُ مُحَمَدّاً

یعنی خدایا من او را محمد نام کردم 

بعد از چهار ماهگی خوانده شود یا تو چهار ماهگیت

منم روز۳۳سیکلم عدد بتام بالاتراز۱۸۰بود‌.امروز ۶هفتم تموم شد وارد هفته ۷شدم انشالله یکشنبه آینده میرم سونو ی قلب‌.منم یه دختر دارم دوست دارم این یکی اول سالم بعدم پسر باشه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
2706