2752
2734
عنوان

باردارهایی که جنسیت نینیشون نمیدونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اولیم پسر بود. الانم حالات و ویارام شبیه اونه احتمال میدم پسر باشه. خودم دوس دارم دختر. ولی دعام اینه که هرررر چی هست فقط صحیح و سالم و عاقبت به خیر بشه.

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
تعیین جنسیت به کیفیت اسپرم مرده تعجب میکنم بعضیا هنوز نمیخوان بفهمن زن نقشی نداره...همیشه همه کاسه ک ...

اره به خاطر همینم شوهرم میگه دختره چون قبل از دخترم واریکوسل داشت عمل کرد و دیر حامله شدم اما سر این زیاد طول نکشید 

💐🌷🌸خدایا شکرت🌸🌷💐
اتفاقا من سر پسرم تنبل بودم  سر دخترمم همونم ولی کمی زرنگترم

من سر پسرم خیلی زرنگ و فرز بودم ولی الان تنبل و خوابالو شایدم یه علتش اینه که استراحت مطلقم و بدعادت شدم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
تهوع ندارم خوابمم مثل بارداری پسرمه  بچم سمت راسته حرف وی تو چشم راستمه خلاصه همه چی مثل پسرمه ...

ععععع اینا که گفتی یعنی چی؟ حرف وی چیه؟ از کجا میفهمی بچه کدوم سمته؟

بچه ها درسته که ادم دوس داره از هر دوجنس داشنه باسه ولی بخدا دوتا یا چن تا دختر خیییلی هم خوبه.. وال ...

آره منم الان خیلییییی خواهرامو دوس دارم راس میگی. البته اون برای کسانیه که میخوان چهارتا به بالا بیارن😁 نه امروزیا که فقط دوتا میارن

ععععع اینا که گفتی یعنی چی؟ حرف وی چیه؟ از کجا میفهمی بچه کدوم سمته؟

خب سمت راستم سنگینه همیشه 

میگن حرف وی تو چش راست باشه پسره ولی دروغه چون موقع پسرم بود الانم که دختره دارمش هر دوش تو چشم راست

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
بچه ها درسته که ادم دوس داره از هر دوجنس داشنه باسه ولی بخدا دوتا یا چن تا دختر خیییلی هم خوبه.. وال ...

دو یا چندتا پسر داشتنم خیلی خوبه 😍😍😍

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
خب سمت راستم سنگینه همیشه  میگن حرف وی تو چش راست باشه پسره ولی دروغه چون موقع پسرم بود الانم ...

نمیدونم چرا من تا حالا همچین چیزایی نشنیده بودم. خیلی جالب بود

2706