2737
2739
عنوان

فرستادن يكي از دوقلوها به مهدكودك

861 بازدید | 65 پست

سلام دوستاي عزيزم 

من شاغلم و الان بچه هام سه سال و نيمه هستن تا الان مادرم ازشون نگهداري ميكرد از اول مهر ثبت نامشون كردم مهد تا الان هرروز رفتم پيششون نشستم اما پسرم يك لحظه از من جدا نميشه روانشناسشون گفت حداقل ١٥ روز ديگه طول ميكشه تا كامل جدا بشه 

منم ديگه نميتونم مرخصي بگيرم برم باهاشون از طرفي پسرم شرايطش خاصه رفلاكس معده و آلرژي هم داره همه چيم نميتونه بخوره اما دخترم خيلي خوبه اين مشكلاتو هم نداره مهدشم دوس داره به نظرتون كار درستيه كه دخترمو بفرستم مهد و پسرم همون پيش مامانم بمونه امساله رو هم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ميترسم باهم از نظر رفتاري تفاوتشون زياد بشه هم از نظر آموزشي هم پسرم سرخورده بشه و هم خودم مشكل پيدا كنم توخونه از لحاظ تايم خواب و ...  نظر شما چيه بدجوري گير كردم 

منم ديگه نميتونم مرخصي بگيرم برم باهاشون از طرفي پسرم شرايطش خاصه رفلاكس معده و آلرژي هم داره همه چي ...

نه به نظرم خوب نیست 

هم دخترتون ممکنه احساس تنهایی کنه هم پسرتون 

درسته الان دخترتون مهدش رو دوست داره اما اینم درنظر بگیرین به هرحال شما و برادرشم اونجا بودین شاید تنها بشه یکم نگران بشه 

و اینکه پسرتونم همیشه با خواهرش پیش مامانتون بوده نه تنهایی

ميترسم باهم از نظر رفتاري تفاوتشون زياد بشه هم از نظر آموزشي هم پسرم سرخورده بشه و هم خودم مشكل پيدا ...

عزيزم برادر زاده منم يك ماه طول كشيد تا كنار اومد.به نظر من كوتاه نيا

2706