2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فکر میکنم مردا از همه چی مهمتر واسشون شغلشونه و کار و درامدشون.کادویی که میخری سعی کن به کارو درامدش مربوط باشه فکر کن ببین این اواخر راجب بکارش چیزی رو تعریف نکرده چیزی که چند بار مثلا تکرار کرده صحبت کردن راجبشو .اون چیز واسش مهم بوده که چند بار تعریف کرده یا ازش یجور حرف انداخته میان خودتون و دوست دلشته راجبش حرف بزنید باهم .اره عزیز اگه اینجوری بوده کادو رو یجور انتخاب کن که با اون موردی که حرفشو میزده بخوره و تو اون مایعها باشه مطمینن خیلی خوشحالش میکنه امتحانش کن تا نتیجشو ببینی

اقا و خانوم محترم من مرد هستم واز مرد بودنم هم کاملا راضی و شاکر خداوند
2738

صبح تولدش وقتی میره سرکار یه نوشته تو جیب یا کیفش بذار بنویس همین که امروز باهات آشتی میکنم بزرگترین کادوی دنیاست تولدت مبارک.

که فکر کنه دیگه هیچ برنامه و کادویی در کار نیست. بعد وقتی برگشت خونه با کیک یا کیک و کادو  سورپرایزش کن. یا میتونی یه سری مهمون هم دعوت کنی

ی چی دیگه بگم .کادورو که گرفتی موقع دادنش سعی کن صحبت رو بکشونی بسمت اینکه چقدر واست مهم بوده این موضع که سغی کردی با گرفتن این کادو تا جایی که از دستت بر میامده مشگلی از روی شونش برداری و کمک حالش باشی.باید احساس این رو که شما در همه حال کنارش هستی رو بیشتر از قبل بهش منتقل کنی .بعلوه کادو که واسش گرفتی ببین چه خاسته دیگه ای ازت داشته همیشه و تو زیر بار نمیرفتی سعی کن حالا که شب تولدشه خاستشو براورده کنی .حتی بر خلاف میلت باشه وقتی ببینه بخاطرش همه کهر میکنی و حتی اگر برخلاف میلت باشه مطمینن اونم سعی میکنه بر وفق مراد تو عمل کنه و زندگی رو طبق میل تو بچرخونه و این یجورایی یعنی خوشبختی

ی چی دیگه بگم .کادورو که گرفتی موقع دادنش سعی کن صحبت رو بکشونی بسمت اینکه چقدر واست مهم بوده این مو ...

همین کار میکنم ولی هربار که کادو گرفتم انقدر بی ذوق بوده که دلم نمیخواد جیزی بگیرم واسش

سر چی قهر کردین؟ من ۱دقیقه ام نمیتونم قهر باشم 

موضوعی که اصلا بهش مربوط نبود رو به خودش گرفت و بعدش دعوا...خیلی دهن لق و مامانیه بعد هربحث همه خونواده هارو خبر میکنه..خودشم از خونه میره بیرون

ایشالله که اینجوری نیس بی ذوقیشو میگم.احتمالا یا خیلی خسته کارش بوده یا حواسش به یه موضوعی چیزی بوده که خیلی ذهنشو مشقول کرده بوده و متوجه کار شما نشده یا سر سری ازش رد شده .بهر صورتی که بوده فکر نکن راجبش چون بیفایدس.تو هدفت اینه که بیشتر از گذشته بهت توجه کنه یا هواسش بهت باشه یا گرم تر باشه توی خونه یا هر چیز دیگه ای کهدنبالش هستی اگر مبخای به خاستت برسی باید کاری کنی که اون کارت افکاردیگه غی که تو سرش هست رو مات کنه و فکرشو رو اون کار متمرکز کنه به صورت ناخاسته.اره موافقم با این که اگه بهش محبت کردی خیلی سرد پاسخ داده و تو از درون بهم ریختی موافقم که یجورایی واقعا تحمل کذدن این موضوع سخته و واسه خیلی ها نشدنیه .اما با یخورده اگاهی ازاین که چطوری برخورد کنیم با موضوعات زناشویی و همسرداری میشه خیلی راحت از مسایل رد شد و با خاطره خوش از کنارشون گذشت

2706