2733
2739
هردفعه هم ک دکتر میبرمش میگن گوشاش یکم ملتهبه

به نظر من با اين علائمي كه ميدين بيشتر به سرماخوردگي شبيه هست و التهاب لوزه ها چون لوزه يه چيزي شبيه سنگ پاست و حفره حفره ست و وقتي مواد غذايي داخل اين حفره ها ميمونه عفونت ميكنه و باعث ايجاد ترشح ميشه به هر حال اول لوزه هاشو بررسي كنيد و اگر ادامه دار بود عكس از قفسه سينه ش بگيريد عزيزم

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔
عزیزم موقع سرماخوردگی هست ک بالا هم میاره اما گهگاه بدون سرماخوردگی هم هست.منتها بالا نمیاره.یعن ...

عزیزم بچتون اگه زیر شش ماهه خلط پشت حلق نشانه ای از رفلاکسه

میتونه هم نباشه

ببر متخصص چک کنه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اگه از سینوس باشه یا ریه و...درمان میشه؟ یا همیشه اینطوری ی؟

ببين عفونت ريه كه بله با دارو برطرف ميشه ولي التهاب سينوس ها عود كننده هست

لوزه هاش بزرگ نيست؟تاحالا عكس از قفسه سينه و سينوس هاش گرفتين؟

بابای منم اینجوریه همیشه هم داره خلطو...البته سیگار میکشید که الان خیلی کمتر میکشه به خاطر سکته ای ک داشته...عفونت ریه هم نداشته عکس گرفته دکترا گفتن ریه ش سالمه...ممکنه از سینوسا یا لوزه باشه ینی؟؟

من همون سوران جونم😍....با تغییرات سایت کاربریم پرید با کاربری جدید دوباره اومدم😝
2742
بابای منم اینجوریه همیشه هم داره خلطو...البته سیگار میکشید که الان خیلی کمتر میکشه به خاطر سکته ای ک ...

ببين عزيزم كلا تو افراد سيگاري ترشح پشت حلق زياده بخاطر كند شدن مژك هاي تنفسي كه ترشحات و نميتونن خارج كنن اين علائم با اطفال متفاوته عزيزم

ببين عزيزم كلا تو افراد سيگاري ترشح پشت حلق زياده بخاطر كند شدن مژك هاي تنفسي كه ترشحات و نميتونن خا ...

آها...مرسی...هر دفه میره دکتر بهش قرص جوشان میدن نمیدونم اسمشون چیه اما هیچ تاثیریم ندارن...قبلنا که سیگار میکشید اصن اینطوری نبود ولی بعد از ترک سیگار اینطوری شد البته الان دوباره شرو کرده سیگارو

من همون سوران جونم😍....با تغییرات سایت کاربریم پرید با کاربری جدید دوباره اومدم😝
2740
آها...مرسی...هر دفه میره دکتر بهش قرص جوشان میدن نمیدونم اسمشون چیه اما هیچ تاثیریم ندارن...قبلنا که ...

عزيزم اون قرص جوشان كه ميدن احتمالا cford هست كه تاثير چنداني نداره بهترين راهش كم كردن سيگارشون هست

عزيزم همسرتون سيگار  ميكشن؟

نه عزیزم

پاکه پاکه

اهل هیچ نوع دودی نیست

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
نه عزیزم پاکه پاکه اهل هیچ نوع دودی نیست

پس احتمال داره سينوزيت يا عفونت ريه داشته باشن بايد گرافي از سينوس ها و قفسه سينه بگيرن عزيزم

پس احتمال داره سينوزيت يا عفونت ريه داشته باشن بايد گرافي از سينوس ها و قفسه سينه بگيرن عزيزم

ممنونم از وقتی که واسم گذاشتین

و راهنماییتون

متسکرم

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2706