2737
2734
عنوان

خونریزی بعد سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 35038 بازدید | 32 پست
یاخداااا،،منم هفتاد روزه زایمان کردم،،یه دوره اکویین هم داده،،،هیچی به هیچی،،داغون داغونم،،،به من گف ...

عزیزم خونریزیتون قط شد؟ من سه ماهه زایمان کردم هنوز خونریزی دارم چندروزه با کلی دارو موقطا قط شده

🌻🍃💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خونریزیتون قط شد؟ من سه ماهه زایمان کردم هنوز خونریزی دارم چندروزه با کلی دارو موقطا قط شده

اره گلم  ،اما الان دوستان هستن تا پنج ماه هم هنوز دارن ،،دکتر رفتن ،،معاینه شدن،،گفته سالمن،،مشکلی نیس

منم دوهفته یه بار بعده چله داشتم،،،

کم کم بهتر میشه،،،من دیواره ی رحمم نازک شده ،،دکتر گفت تا جوون بگیره کارای سنگین نکنم،،،الحمدلله یکم بهترم،،

اره گلم  ،اما الان دوستان هستن تا پنج ماه هم هنوز دارن ،،دکتر رفتن ،،معاینه شدن،،گفته سالمن،،مش ...

ممنون عزیزم منم دوباره رفتم کلی سونو و ازمایش از رحم و کلیه ها ومثانه دادم الان دارو اضافه کرده قط شده ولی میگه موقتیه باید دوسه ماه مصرف کنی تا خوب خوب بشی

🌻🍃💕
2731
ممنون عزیزم منم دوباره رفتم کلی سونو و ازمایش از رحم و کلیه ها ومثانه دادم الان دارو اضافه کرده قط ش ...

من دیگه هیچ دارویی استفاده نکردم،،من به قرص ضد بارداری وهورمون حساسیت دارم،،،بالاخره خودش قطع شد،،،الانم کارسنگین داشته باشم گاهی اذیتم،،ولی دارم مراعات میکنم،،،داروها همه پرازعوارضن

من دیگه هیچ دارویی استفاده نکردم،،من به قرص ضد بارداری وهورمون حساسیت دارم،،،بالاخره خودش قطع شد،،،ا ...

اره ولی ناچارم چه کنم همش دلهره دارم که اون خونریزی لعنتی برگرده سراغم هرچی ک دکتر گف خوردم

🌻🍃💕
2738
منم دقیقا ۴ماه سزارین کردم لک بینی دارم  به این صورت که چند روز خوبم چندروز لک دارم ویه جور خون ...

سلام منم ۲ماهه سزارین شدم‌مثل شما هستم چی کار کردین برا خونریزی و لکه بینی ؟

سلام منم ۲ماهه سزارین شدم‌مثل شما هستم چی کار کردین برا خونریزی و لکه بینی ؟

سلام دوست عزیز منم دقیقا ۷تیر سزارین شدم تا۴۰ روز تمام خونریزی داشتم بعد اون هم ۱هفته ۱۰روزینا کم و بیش بود ولی دوباره الان شروع شده انگار قطع و وصل میشه!شما چیکار کردی؟بهتر شدی؟؟

سلام دوست عزیز منم دقیقا ۷تیر سزارین شدم تا۴۰ روز تمام خونریزی داشتم بعد اون هم ۱هفته ۱۰روزینا کم و ...

سلام نه خوب نشدم همچنان خونریزی دارم کمه البته ...گفتم تا ۳ماه کامل صبر کنم درست نشد برم دکتر ال دی بده بهم من بارداریم با ای وی اف بود کلی هورمون زدم یه دکتر مشورت کردم گفت فعلا به بدنت استراحت بده تا ۳ماه بگذره از زایمانت بعد اگه ادامه داشت دارو بگیر 

2706